Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przyszedł mój LeTV X600 z JD oczywiście z vatem 118 zł ;) W gratisie dostałem taką fajną ładowarkę z logiem JD na 2 złącza USB jedno na 1A drugie na 2.4A Kilka dni temu odebrałem też Xiaomi Redmi note 2 Prime i mam dylemat który zostawić. Są jakieś konkretne romy na X600 na których wszystko działa ? Bo jakościowo ten telefon deklasuje Redmi ale ten soft ;/
#xiaomi #letv
Mayster90 - Dzisiaj przyszedł mój LeTV X600 z JD oczywiście z vatem 118 zł ;) W grati...

źródło: comment_jI6ZSRD1KE7NquLg8gJclgQUUba7uC03.jpg

Pobierz
  • 20
@everton: @Vahn: Ja sprawdzałem miernikiem i na tej ładowarce z JD niezależnie od portu ładuje 0.8-0.9A. Na mojej ładowarce 2A zmierzyłem 1,6A - więc nie prawda że zawsze poniżej 1A - zależy od ładowarki. Sprawdzałem też na tanim kablu usb c z ali i na nim to już niezależnie od ładowarki jest 0,8A. Jak przyjdą mi przejściówki US>EU to sprawdzę też tę oryginalną ładowarkę LETV
@Vahn: Tak ten oryginalny kabel. Ja miałem w paczce od #ewoo osobno zapakowany oryginalnie telefon z ładowarką pod chińskie złącze i osobno ładowarkę JD. Na tym oryginalnym kablu i mojej ładowarce mam >1,5A ładowanie, z resztą to łatwo policzyć po czasie jaki się ładuje - na tej mojej niecałe 2h z 10% do 100%. Co ciekawe to że do drugiego telefonu - lenovo k3 dostałem dwie ładowarki JD. Chyba im się
@Vahn u mnie niby było oryginalnie wszystko, ale wiadomo że oni je rozpakowują i wgrywają soft multianguage, po czym foliują. Tak więc jak dla mnie zmiana softu zaraz po wyjęciu z opakowania to konieczność - nigdy nie wiadomo co za programy szpiegujące/virusy tam są dograne przez myfrienda. Co do ładowarki to ciekawe, że oryginalna od LG G3 - 2A też jakoś słabo ładuje - około 1A oryginalnym kablem. Musze poszukać jakiegoś dobrego