Wpis z mikrobloga

@edicsson: jestem prawiczkiem, spotykam się z jedną laską jakiś czas i ona jest napalona, kończymy oboje sesje 05.02 i w sumie mieliśmy gdzieś jechać razem po sesji.
Chcę wyjść z #przegryw a Praga to chyba dosyć romantyczne miejsce. Kupię bilety do Pragi, Twoje z Pragi i mam tanią opcję by osiągnąć cel.
  • Odpowiedz
@ThePawel: no fajnie fajnie, ale taniej bedziesz jak zabierzesz ja na kolacje a pozniej wynajmniesz jakis motel
no chyba ze Ty z tych co musza wyjechac z Polski zeby zaliczyc? wdg mnie jak nie da w Polsce to i za granica nie da :) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ThePawel: no to jej kuzwa powiedz że zapraszasz ja na romantyczna kolacje a pozniej na jej jeszcze bardziej romantyczna kontynuacje w ustronnym miejscu, kup z 2 wina, swiece , jakies kuzwa zakaski, sciagnij sobie erotyczna gre na tableta (albo kup wersje planszowa) i wioo... kuzwa na wyjazd bedziesz mial czas... zle do tego podchodzisz uwierz starszemu
  • Odpowiedz
@desperados999: jak jej powiesz to co napisałem i sie zgodzi (tylko nie badz pipa i kup chociaz 1 róże jak to bedziesz proponował) to juz bedzie pewniak :) a jak sie nie zgodzi albo zacznie krecic to bedziesz wiedział że albo jeszcze nie albo nigdy :) pozdr
  • Odpowiedz
@edicsson: Gdzie są takie fajne tanie bilety poza Polskę? Sam z chęcią znowu bym pojechał do Pragi, szukam jakiejś cebuli ale aż takiej to nigdzie nie widziałem :(
  • Odpowiedz