Wpis z mikrobloga

@love2spooch: Mówiąc rak miałem na myśli to co ci wysłali, poza tym od kiedy uchodźca odnosi się do kryterium narodowości skoro żadnej z nazwy nie wymieniłeś, więc oczywistym jest że posługujesz się kryterium bycia uchodźcą a nie narodowości, zrozumialbym gdybyś napisał nie przewożę ukraińców,rosjan,turków, mozambijczyków etc. a tak to po prostu #!$%@? rak.
  • Odpowiedz
@Krol_Pontaru: wybacz:P ogólnie przewożę ludzi od pół roku i wstawiłem opis z odpowiedziami na wszystkie głupie pytania i ten opis stawał się coraz dłuższy i dłuższy i w końcu wiedziałem że trafie na moderację :D
  • Odpowiedz
@love2spooch: cóż, zamiast w opisie podawać, że nie przewozisz imigrantów, do zainteresowanych wspólną podróżą wysyłaj 50ptk. ankiety czy są imigrantami itp. a potem dokonaj selekcji podając powód z dupy. Oczywiście opcja z opisem jest prostrza i lepsza dla wszystkich, ale blablacar tak zajebiście poprawny, tak bardzo ograniczający myślenie. Pozdro :< Autocenzura w #!$%@?.
  • Odpowiedz
( ͡° ͜ʖ ͡°)


@love2spooch: hm, Hania widocznie mniej śmieszkuje od innych, którzy wcześniej akceptowali Twój opis ;). Generalnie staramy się, aby w opisie było napisane, z kim chcesz jechać, a nie z kim nie chcesz jechać. Już była kiedyś tutaj dyskusja na temat "nie jeżdżę z lewakami". Myślę, że jeśli w opisie będzie "ucieszę się z pasażerów wyznających liberalno-konserwatywne poglądy", to nikt nikogo nie przyblokuje.

Wiem,
  • Odpowiedz
@BlaBlaCar: czyli wystarczy napisac "uciesze sie z chrzescijanskich heteroseksualnych pasazerow rasy bialej" i bedzie ok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@marianoitaliano: Sprawdź ;>. Jak pisałem - nie znam szczegółowych wytycznych, ale z drugiej strony wiem, jak ciężko jest ustalać sztywne zasady jeśli chodzi o moderację. Więc - pewnie jakbyś chciał nas strollować, to byś strollował ;). [Jacek]
  • Odpowiedz
@BlaBlaCar:

Irytuje mnie taka wymuszona polityczna poprawność - jak ktoś ma ciasny umysł i nie chce jeździć z homoseksualistami/muzułmanami to dlaczego się mu na to nie pozwoli? To w końcu on przewozi swoim autem kupionym za własne pieniądze, z tego co wiem, Blablacar nie płaci za paliwo, ani nie daje pieniędzy na auto, więc z jakiej paki decydują o tym, co kto wozi?

  • Odpowiedz
@BlaBlaCar: o takie o:
"chętnie przewożę obywateli polskich i lub zwolenników cywilizacji łacińskiej. Przeciwnik Polski i/lub cywilizacji łacińskiej może mi zagrażać i muszę dbać o swoje bezpieczeństwo"
Dobre? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz