Wpis z mikrobloga

Sugeruję aby wyrównać trochę różnicę pomiędzy mlvlem a skillami i widzę w tym dwa wyjścia:
a) obniżenie moniżnika mlvla na 3x (co i tak mając ten mreg jest 30x) (manaregen jest świetny jak na ten exprate, tego nie tykamy)
b) zwiększenie skillrejtu z 10x na co najmniej 20x
c) osobiście zrobiłbym 3x mlvl rejt i jakieś 18-20x skilla

Różnica jest rażąca, mamy knajtów z top 80 skillem, gdzie sorc ma 87mlvl. Weźmy pod uwagę również fakt, że można wbijać mlvl na manasach, czego ze skillami zrobić nie można. Jeśli chcemy mieć mniejsze różnice pomiędzy profesjami, sugeruję danie najtom jak również i palladynom (wcale nie zrobi to z nich bardziej op, tylko bardziej zbalansowanymi) bardziej wyrównanych szans.

#mirkotssugestie
  • 7
@agony66: Dawno bym to zrobił, ale niestety jestem tylko zielonką. Mam w #!$%@? doświadczenia i wiem jak zrobić tak by było git, ale kwestia tego, czy władze posłuchają. Trzeba wziąć pod uwagę, że mając 5x mlvl i tak szybki mregen (nie wiem czy 5x czy 10x szybszy niż na rl tibii - nie grałem tam od 7.72) mamy mnożnik mlvla 25-50x, co w porównaniu z 10x skillami tworzy różnicę między profkami,
Może nie zwiekszac skillrate co zmniejszyc rate mlvl, ja na Palladynie mam przy 63 lvlu 21 mlvl tez wysoko troche :) bo jesli chodzi o wzrost skillsow to jest wystarczajaco dobrze mysle, w pare dni bez wiekszego problemu sie da wbic 80 dist/axe/sword itp