Wpis z mikrobloga

@YOLOmariolo: kupujesz np. Nbox z Enigma, montujesz talerz, podpinasz internet, Enigmę konfigurujesz na dane od chińczyka i masz TV full pakiet. Tylko legalność pozostawia wiele do życzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@YOLOmariolo:

Ja kupiłem linijkę http://www.aliexpress.com/snapshot/7057572918.html?orderId=70453505075467 i jestem bardzo zadowolony.

1. Jak znajdziesz ofertę to zawsze pytaj o jednodniowy testowy dostęp. Jak chińczyk Tobie da to śmiało kupuj od niego. Jak będzie się wykręcać to omijaj go szerokim łukiem.
2. Nie ma dostępy do kanałów VOD Polsatu, ale był m.in. dostęp do KSW.
3. Działają wszystkie liczące się platformy cyfrowe (oczywiście te, które technicznie umożliwiają sharing)
@YOLOmariolo: interesowalem sie tym, i nie widzialem jeszcze pozytywnej opini po czasie. chinczyk daje ci dostep testowy na szybkim serwerze, ty kupujesz, cieszysz sie tania tv, a gdy wystawisz ocene pozytywna przelacza cie na zapchany i wolny serwer na ktorym obraz sie zacina.
  • 0
@2plus1: U mnie właśnie na odwrót. Z początku problemy lecz po kilkunastu dniach wszystko naprawione. Działa elegancko od kilkunastu tygodni. Z resztą, za taką cenę nie ma co wymagać. ;)