Wpis z mikrobloga

Nienawistna ósemka to zdecydowanie najgorszy film Tarantino. Ci, którym się podobał, to po prostu 16-20 letni niedorośli chłopcy (którzy rżeli w kinie jak małe dziewczynki). I nie #!$%@?, to nie jest udane połączenie Wściekłych psów z Django. Django to całkiem niezła komedia, Wściekłe psy to naprawdę zajebisty film, ale żadne to #!$%@? połączenie...

#tarantino #niepopularnaopinia
#film
  • 12
  • Odpowiedz
@seba_syn_zenona: zachowaj tak durną opinię dla siebie, jeśli sądzisz że film mógł się spodobać tylko niedorosłym chłopcom. Ja z kolei nie rozumiem jak mógł się nie spodobać, ale nie nazywam tych którym do gustu nie przypadł w żaden negatywny sposób.
  • Odpowiedz
@Karaluch_Makary: @Mia_Wallace: ok. Od razu wyjaśnię, że nigdzie nie napisałem, że film jest zły. Napisałem, że to najgorszy film Q.T. w odniesieniu do jego innych filmów.

Co do tego, co mi się nie podoba:
1. Przewidywalność filmu - cały film był naprawdę bardzo przewidywalny. Już od momentu kiedy "czarnuch" zauważył cukierki na podłodze, i kiedy rozmawiał z meksykańcem, wiadomo było, że ludzie którzy siedzą w pasmanterii to w większości bandyci.
  • Odpowiedz
@seba_syn_zenona: ad. 1- naprawdę spodziewałeś się, że jakiś gość ukryty pod podłogą odstrzeli Samuel`owi klejnoty w trakcie jego monologu? Spodziewałeś się, że kiedy sytuacja między Samuelem i tym szeryfkiem, a Daisy wyglądała na ich wygraną, Mannix nagle zemdleje i wszystko obraca się o 180 stopni?
ad. 2- brutalność? Bezsensowna? Słyszałam wręcz narzekania, że brutalności było zdecydowanie za mało jak na Tarantino, przynajmniej pierwsze 2/3 filmu nie było prawie żadnego polewu krwi,
  • Odpowiedz