Wpis z mikrobloga

#legia Vrdoljak wraca do Wwy, bo jego kolano nie wytrzymało treningu.

Ehh. Berg jak sabotażysta wystawiał Ivo z kontuzją, na przeciwbólowych przez tyle czasu.. Mam przykre wrażenie że permanentnie zniszczył mu kolano i to jego koniec w Legii, a może i w profesjonalnej piłce. Obym się mylił. Szkoda, jeden z lepszych DP w Eklasie. No i tyle lat w L, kapitan..
  • 4
@Bednar19951: Szkoda faceta, zasłużył na lepszy koniec kariery. Ciężko jest mi wyobrazić sobie, że jeszcze wróci do poważnego grania. Ja się liczę z tym, że już go nie będzie - albo nie weźmie już udziału w zgrupowaniach, co będzie oznaczało duże zaległości względem innych, albo wróci na Maltę i znowu się posypie przy tych katorżniczych treningach. Jeśli jednak upora się z tymi problemami, powinien zyskać sporo uznania.
@buraczany_song: Chyba do końca zimy 2017. Tak czy siak, dlatego próbują go jeszcze składać, warto by trochę pokopał, skoro pensja (niemała) ciągle wpływa. Ivo chce skończyć w L karierę, tak czy siak. Jeżeli nie naprawią tego kolana to pewnie i tak zostanie w klubie jako jakiś trener młodzików itp.