Wpis z mikrobloga

@Peterov: wszystko jest za bardzo zbite. Zero jakichkolwiek odstępów. Źle się to czyta. Poprzeglądaj sobie strony na themeforest.net
Jeżeli zależy Ci na samej nauce html i css to ściągnij sobie gotowe szablony i próbuj je zakodować.
@TeflonDon: Okej, dzięki. Będę czerpał wiedzę stamtąd.
A co sądzisz o tworzeniu stron w bootstrapie. To nie jest takie po prostu kopiuj wklej tylko?
Tak teraz profesjonalni webmasterzy tworzą strony?
@Peterov: Profesjonalni webmasterzy mają swoje autorskie rozwiązania albo dopasowują framework do złożoności projektu. Czasami nie ma sensu używać całego zestawu i szuka się czegoś lżejszego. Ewentualnie można zrobić swój customowy zestaw bootstrapa. Robienie na nim stron jest spoko, dokumentacja jest bardzo dobra więc polecam. Na ww. themeforest ogromna ilość stron jest na bootstrapie.
@Peterov: nieee :D jakby Ci to łopatologicznie wytłumaczyć. Jak kodujesz stronę to masz 2 pliki. Html i css. W html definiujesz elementy, wstawiasz tekst itp. a w css definiujesz wygląd, kolory itp. Bootstrap to taki gotowy plik css, w którym masz już zdefiniowany wygląd fontów, przycisków itd. O rwd na razie nie piszę. Z tego co widzę to najlepiej ogarnij sobie podstawy html i css. Nie rzucaj się na razie na
@Peterov: Nie (nie poczytałeś informacji pod linkiem, który ktoś ci już przesłał). Bootstrap to gotowy framework, Notepad++ to program, jedno z drugim nie ma związku.

Zresztą, notepad++ jest mało praktyczny, jeśli potrzebujesz software'u, spróbuj np. "Brackets".
@TeflonDon: @Darnath: O jasny gwint, właśnie patrzyłem na to. Ja myślałem, że to jest program, albo cuś. Ale fail :D

Zakoduję już tą stronę, bo to ma być na zaliczenie do szkoły. Widzialem jak niektórzy znajomi zrobili stronę, gówno takie, że szok. Porównując to z moim to moje jest arcydziełem. Babka będzie zadowolona ;]