Wpis z mikrobloga

#pocztapolska #kurier #gorzkiezale

Najdrożsi, 12 stycznia nadali mi paczuszkę z Allegro. Wysyłka Kurier 48 z PP.
W systemie jest awizo z 14 stycznia o 16:30. Oczywiście papierka brak. To rzeczy dla niemowlaczka to żona na macierzyńskim siedzi w oknie i czeka na kuriera cały dzień, więc nie ma szansy, że "był, a nikogo nie było".
No i dziś mamy 16 stycznia. Jadę na pocztę a paczuszki brak. No #!$%@?. Czyli #!$%@?ś nie dość, że nie przyjechał do mnie, to jeszcze nawet do urzędu nie chciało mu się fatygować, żeby tę paczkę dla mnie zostawić.

#!$%@? no rozumiem, że nie mieszkam w centrum i mu nie po drodze. Już bym mu odpuścił, że fikcyjny papier wystawił. Ale że nawet mu się na pocztę zajechać nie chciało to gnojowi nie odpuszczę.

A to miał być prezent na 50 urodziny mamy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam nadzieję, że cie hołdysie pieprzony #!$%@?ą. Jak ci się robić nie chcę to #!$%@? w domu siedź.

Gdzie można złożyć reklamacje na PP?
  • 10
@szaremyszki: Bo w tym #!$%@? obecnym nie napisałem, że czekamy na dwie paczki.. Jedna z jakimiś tam łyżeczkami dla dziecka, a druga dla matuli. Dla dziecka może poczekać, ale toto dla matki miało być na dziś. Po to kurier zamówiony, żeby kurna dojechało szybciutko a tu mosz panie.
@TeflonDon: no taki jak picrel.
Dobra, nie udowodnię, że awizo np. nie zwiało i nie leży parę ulic dalej. #!$%@?ę. Że musiałem jechać na pocztę, mimo, że zamawiałem do domu to też już pieprzyć.
Nic bym nie powiedział, gdyby paczka faktycznie czekała. A tu kobita rozkłada ręce, że co ten kurier jakiś nowy chyba hehe. Paczka szrodingera kurna. W urzędzie, ale jakby nie w urzędzie.
źródło: comment_FKDHwl1NxyJA16FlAlG3K5wL2oVSK7AY.jpg