Wpis z mikrobloga

@Abrakadabror: trzeba uwazac zeby nie pokazywac przedniej części boczków bo pada ammo co bardzo denerwuje pancerz jest spoko(choc co najciekawsze to czerwone boty z biodra nie raz przebijaly mnie w przednia górna płyte a dobrzy gracze nigdy no ale na to to trzeba miec specjalnego skilla xD)
@Losiuu: T-10, WZ-1111111111111111111111111111-1-4, ST-I i E-75 są przynajmniej równie dobre. Conqueror byłby zdecydowanie najlepszy gdyby był trochę szybszy. Albo miał więcej niż 7* depresji działa. Ale wtedy też byłby OP. A tak, nie do końca zawsze może wykorzystać pancerz wieży i iść hulldown wszędzie, a pancerz kadłuba ssie i co chwile traci ammo. Trochę mu brakuje prędkości żeby #!$%@?ć po flankach tak jak WZ i T-10 mogą, a jednocześnie nie może
@Eau-Rouge: grałem T-10, E75 i VKb i zdecydowanie najlepiej mi sie conquerorem grało, t10 niestety tektura działo takie sobie jedynie szybki a E75 i vk to działo takie same czasem miało kaprys i nic nie trafiało, vk twardziel e75 troche słabszy jednak ten pancerz za to jest szybszy, kazdy z tych trzech czołgów ma jakieś wady a conqueror moim zdaniem jest takim uniwersalnym czołgiem bo ma szybkostrzelne i bardzo celne działo
patton, stb i e50m mają wyższe średnie dmg


@Myrcin-: każdy z nich ma jakąś większą wadę - patton nie za szybki i slaby pancerz, stb potato gun, e50m tez nie za szybki i slaby pancerz na wiezy

wez ob 140 i 907 - zadnej wiekszej wady nie maja

te co wymieniles na randomka do krecenia wn8 sa fajne
@kubakabana: ob i 907 żadnej większej wady?? mam oba i jedyne co mogę o nich powiedzieć to to ze pala się jak zapalniczki, zresztą gdzie byś nie dostał to zawsze ktoś ginie lub masz coś rozwalone, wiecznie brakuje depresji działa wiec jak tu grac na ta pseudo "twardą" wieże jak trzeba cały czołg wystawić za górkę, camo moim zdaniem tez jest poniżej przeciętnej bo jeśli nie masz perków na camo to
@Knight3000: tez mam oba i pierwszy argument mocno naciagany - ja na 140 nawet nie woze gasnicy tylko racje i jakos ponad norme mi sie nie pali, tak samo argument z padaniem zalogi - 50m ciagle pada celowniczy po strzale w wieze na przyklad

camo to calkowicie pomijam, na x tierach nawet ht maja po 400 metrow widzenia, wiec po strzale wszystko sie zapali chocbys mial bata i 100% camo, czyli