Wpis z mikrobloga

Moja kuratorka jest #!$%@?. Najpierw ma pretensje, że mnie nie może nigdy złapać w domu, potem umawia się ze mną na poniedziałek i następnie dzwoni, że jej nie będzie, żebym przyszedł w środę o 9. Poszedłem i się okazało, że była przed 8, ale teraz jest na jakimś pogrzebie i już jej dzisiaj nie będzie. Niech #!$%@?, ja nie mam #!$%@? ani czasu, ani ochoty biegać w te i z powrotem do sądu.

#biurwy #tepecipy
  • 15
  • Odpowiedz
@Dreszczyk: Automata? I to nie feminizowany. Posadziłem 10, bo zazwyczaj wychodzi 50/50. 15-20g z krzaczka to było max. a zawinęli mi to, jak roślinki miały po 5 cm.
  • Odpowiedz
@franaa: To jest zbrodnia kiedy ktoś ogranicza nam wolność #!$%@?ąc jak to żyjemy w wolnym kraju i mamy demokracje. Gdzie była ta #!$%@? demokracja jak mi całe osiedle #!$%@? ekranami dzwiękochłonnymi mimo sprzeciwu osiedla??!? Jakim prawem ktoś się #!$%@? do tego co robię w domu dla swoich potrzeb?!?!?
  • Odpowiedz
@franaa: To jest zbrodnia kiedy ktoś ogranicza nam wolność #!$%@?ąc jak to żyjemy w wolnym kraju i mamy demokracje. Gdzie była ta #!$%@? demokracja jak mi całe osiedle #!$%@? ekranami dzwiękochłonnymi mimo sprzeciwu osiedla??!? Jakim prawem ktoś się #!$%@? do tego co robię w domu dla swoich potrzeb?!?!?


@mrmydlo: robi
  • Odpowiedz
@Aberworthy: Oż ty kablu!

@Dreszczyk: Automaty, to odmiany konopi które kwitną automatycznie, niezależnie od warunków oświetleniowych itp. Z tymże rosną bardzo małe i dają niewiele tematu. Są dużo łatwiejsze w uprawie i bardzo łatwo upchnąć je nawet w obudowie komputera :) Jak wspomniałem, było to raptem kilka krzaczków tylko dla mnie. Ale #!$%@?...
  • Odpowiedz