Wpis z mikrobloga

  • 1
Witam Mirki i Mirabelki. Szukam informacji, która może uratować mi życie ^^ Mianowicie - gdzie w Szczecinie mogę kupić gniotka? Taką zabawkę, którą się zgniata w dłoni :) Wiem, że można zrobić samemu, ale wolałbym kupić. Jakieś podpowiedzi gdzie warto udać się sprawdzić w Szczecinie miłe widziane (jakieś sklepy z zabawkami czy coś). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #szczecin #pomozcie
  • 17
  • Odpowiedz
@zuri: Też kiedyś usilnie tego szukałam. W końcu znalazłam w automatach takich pod sklepem, co się wrzuca 5 zł i wyskakuje wielkie jajko z zabawką. :D Potem to już wszędzie na to trafiałam. Na bazarkach jeszcze na stoisku z zabawkami. ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@iEarth: Mam nadzieje, że uda mi się to dziś upolować :) A jesteś może w stanie podpowiedzieć, gdzie w Szczecinie takie chińskie bazarki znajdę? :) Wiem, że niedaleko Turzyna jest coś w ten deseń i chyba sklep "wszystko za 5" na Wyzwolenia, gdzieś między Placem Rodła a Placem Żołnierza Polskiego...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@iEarth: Rozumiem :) Ale i tak ślicznie dziękuję za zainteresowanie i dobre podpowiedzi! Miłego dnia życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Udało się znaleźć, w sklepie typu "wszystko po 5" niedaleko Bramy. Jestem happy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz