Wpis z mikrobloga

WPIS INFORMACYJNY TUTAJ ZNAJDZIECIE WSZYSTKIE POTRZEBNE INFORMACJE O #acleague

Nasza liga powstała spontanicznie ponad pół roku temu, głównym pomysłodawcą był @iAdamM
Liga dzieli się na sezony które rozgrywamy praktycznie jeden po drugim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obecnie trwa sezon IV w którym ścigamy się autami klasy GT3

Jeśli chcesz dołączyć zgłoś się do mnie na PW

W sezonie IV obowiązuje opłata wpisowa w wysokości 5zł od osoby która zostanie przeznaczona dla zwycięskiej trójki, dodatkowo zwycięzca otrzyma nówka nie śmigany markowy Router ( ͜͡ʖ ͡€)

Przed rozpoczęciem zabawy obowiązkowe jest zapoznanie się z REGULAMINEM ligi pod adresem TUTAJ

Po dołączeniu i zapoznaniu się z regulaminem nowy uczestnik otrzyma na PW link do pliku xls z listą obecności.

Ostatnim krokiem jest wybór Auta jakim będziemy się ścigać spośród:
1 - BMW Z4 GT3
2 - McLaren MP4 12C GT3
3 - Mercedes-Benz SLS GT3
Oraz indywidualnej skórki do niego

Kalendarz IV sezonu:
1 - Monza - 2015-09-24
2 - Nurgburgring GP - 2015-10-01
3 - Circuit of The Americas - 2015-10-15
4 - Silverstone - 2015-10-22
5 - Bathurst - 2015-10-29
6 - Tor Poznań - 2015-11-05
7 - Nordschleife - Nürburgring (Bonus DP1 race) - 2015-11-12
8 - SPA - 2016-01-21
9 - Zandvort - 2016-02-04
10 - Vallelunga - 2016-02-18
11 - Autodrom Grobnik - 2016-03-03
12 - Mugello - 2016-03-17
13 - Imola - 2016-03-31

Wyścigi odbywają się w Czwartki o godz. 20:00

Posiadamy dedykowany serwer czynny 24/7 znajdziecie go pod nazwą Wykop #acleague #januszesimracingu

Trwa zbiórka hajsów na serwer, 10zł płacisz dostęp do serwera minimum 10 miesięcy otrzymujesz ( ͡ ͜ʖ ͡)

Hasło dostępne tylko dla uczestników ligi. Wchodzicie kiedy chcecie i trenujecie, na serwerze znajduje się zawsze aktualna trasa na ustawieniach identycznych jak w wyścigu.
Serwer zapisuje nasze czasy które możemy w łatwy sposób przeglądać TUTAJ
Aby odczytać wszystkie informacje wymagane jest używanie aplikacji Ptracker
Każdy uczestnik jest zobowiązany do używania poniższych pomocnych appek:

1 - PTRACKER
2 - PIT LANE PENALTY
Opis aplikacji TUTAJ
3 - HELICORSA

Wszystkie powyższe aplikacje oraz paczkę sików wraz z aktualnym torem pobierzecie automatycznie za pomocą naszego oficjalnego downloadera który zrobi wszystko automatycznie

Download ACLeague DOWNLOADER

Asysty i wspomagacze:
ABS - Ustawienie Fabryczne
TC - Ustawienie Fabryczne
SC - OFF
Skrzynia Biegów - dowolna
Sprzęgło - dowolne

Obecnie w lidze zapisanych jest 39 wykopków, pula nagród wynosi grubo ponad 200zł

@xWaleq @rzezol @ckbucu @rzezol @manix93 @oldman83 @bomber89 @zabaracer @tenbatonik @Cummykaze @iso9001 @iAdamM @kamien_w_bucie @patrollo2 @Rabsztok @zacmiony @snsv @lawicko @tatwarm @mdc

#assettocorsa #simracing #pcmasterrace #acleague4 #samochody #motoryzacja #wyscigi #komputery
TheSznikers - WPIS INFORMACYJNY TUTAJ ZNAJDZIECIE WSZYSTKIE POTRZEBNE INFORMACJE O #a...

źródło: comment_Io88B4D6IhPVwnTFPgp8qu1nPo19KO99.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@TheSznikers: Super, nie chciałem się dopytywać a teraz wiem wszystko, dzięki.
A jakieś minimalne czasy, przejazd sprawdzający umiejętności, nie ma czegoś takiego?
Dobra to gdzie przelać te 15 zł ;D

P.S.: Link do regulaminu nie przenosi do regulaminu.
  • Odpowiedz
@Ozor: Poziom w lidze jest zróżnicowany, każdy znajdzie sobie miejsce i rywali na swoim poziomie :) Jedynie jest ograniczenie 24 slotów na wyścig i dla porządku robimy okrążenia pomiarowe wg. których gwarantujemy sobie start. Ale prawda jest taka, że rzadko kiedy zgłasza się tylu zawodników na wyścig, żeby zabrakło miejsc i żeby ktoś odpadł przez słaby czas ;)
  • Odpowiedz
@TheSznikers: kurde, czwartek pasuje mi wcale, no ale może kiedyś uda mi się znaleźć czas.

a jak to jest z setupem aut? przy okazji ostatniego wyścigu alfami widziałem pisałeś, że jest zablokowany na domyślnym...
  • Odpowiedz