Wpis z mikrobloga

Chryste Panie. Co to te młode teraz to ja #!$%@?.
Loszka ma 20 lat, przez to, że z nią TYLKO czasami pisze i zaznaczę, że na tym zdjęciu wyszła inaczej niż osoba C ona widzi, że za nią szaleje. W takim wypadku podejmuje z nią gadke i się zaczyna...
"jednak zależy ci tylko na seksie, jakbyś szalał to byś powiedział" "facet musi się wykazać żeby kobieta zrobiła tysiąc kroków za nim" "nigdy nie robię nic pierwsza bo się przyjechałam na facetach"
Ja #!$%@?, powiedziała jeszcze, że jestem debilem bo uważam, że związek polega na tym, że budują go obie osoby, a nie facet cały czas ma się wykazywać bo "ja mogę zawsze odejść, to on będzie za mną płakać".
Problem polega też na tym, że nawet może i bym do niej pojechał gdyby nie to, że ona mnie tak kocha, że mam spać w hotelu xD
Że ja mam przejechac te 600km bo ona nie ma kasy, nie pracuje (dojazd autobusem przez 45 minut do pracy był wykańczajacy psychicznie), nie studiuje.
Ze jak to facet w wieku 24 lat nie ma 600zl, aby tak o z miejsca wywalić na wyjazd do niej.
Serio, co to te #rozowepaski i #logikarozowychpaskow to ja nawet nie.

Ps. Jej postanowienie noworoczne to wyjść za mąż w tym roku.
  • 11
@oran: pamiętaj, że ona jest kobieta, wiec nie musi pracować. Wyleciałem do niej z tekstem, że dlaczego sama nie przyjedzie "jak komuś zalezy to się zrobi wszystko" to powiedziała, że bo ona nie ma kasy, ale codziennie może wyjść na piwo i po fajki.