Wpis z mikrobloga

@karolp1993: Ze względu na brak inżyniera nie rozpatrzą mojej kandydatury. :) Niestety obrałem swego czasu drogę ekonomisty (licencjat) dopiero niedawno poszedłem po rozum do głowy i zacząłem zaocznie informatykę inż. :)
  • Odpowiedz
@audiokoks: Cóż mogę polecić firmę, gdzie sam pracuję tyle że w innym oddziale, REC Global. Z tego, co widzę na stronie, to jest kilka ogłoszeń na stanowisko Software Verification Engineer (w tym również Trainee - jeśli na początku takie stanowisko by Cię interesowało).
  • Odpowiedz
  • 0
Jak ktoś pisał wyżej - wysyłaj wszędzie. oczywiście po angielsku cv (chyba się nie spotkałem z polskim cv...pisanie scenariuszy testowych, zgłaszanie usterek :)). wyślij do handlarzy - luxoft, sii, smt, epam, etc.. biorą każdego jak leci
  • Odpowiedz
@audiokoks: jak nie jesteś ambitny to Atos. Ssanie jest w Nokii i Volvo mocne, ale w obu znajomi są mocno podzieleni co do tego czy jest fajnie. Jak znasz niemiecki to Capgemini na propsie. SoftServe mocno wchodzi, ale to ukraińcy więc wiesz, nie ma lekko. Unikaj handlarzy, dokładnie tych co @piolem wymienił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym ładny profil na LinkedIn i nie będziesz
  • Odpowiedz
@piolem: no i skonczysz w CS(jak masz rok doswiadczenia)/Volvo/Eurobanku w najgorszych projektach za 2/3 normalnej stawki ( ͡° ͜ʖ ͡°) super biznes Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@shinX: miss click? 3/2 nie 2/3... cs płaci poniżej rynkowej? a to w jakim projekcie Skończysz ma się nijak czy ext czy int w volvo/cs
  • Odpowiedz
@piolem: Miałem oferte z CS bezpośrednio i od chyba większości handlarzy skórami ;) i bezpośrednia była o te 20-30% lepsza od najlepszej od pośrednika. Niemniej nie skusiłem się bo CS, szanujmy się ( ͡° ͜ʖ ͡°) z mojego doświdczenia wynika że jak wpada ktoś z agentury to najpierw dostaje jakieś guwnozadanie w guwnoprojekcie, dopiero jak ładnie złoży długopisy czy co tam się trafi to idzie do
  • Odpowiedz