Wpis z mikrobloga

Ladies Wykopki and Gentlemens Wykopy, mam taką drobną prośbę. Opanujcie się trochę zanim napiszecie koment w stylu "wieszać ich", "#!$%@?łbym ręce przy samej dupie", "pod sąd i do piachu" i inne z dupy komentarze, które umieszczane są zwłaszcza przy polityce, a są kompletnie oderwane od rzeczywistości i od tematu. Mamy zalew polityki, coraz ostrzejszy konflikt prawacko/lewacki i część ludzi odlatuje. Poziom spada na łeb na szyję. Nie mówię tego przez pryzmat "stop hejt", ale jeśli chcecie krytykować, to nie róbcie tego jak 12latki co mame do kompa puściła pierwszy raz.
-Jesteś za karą śmierci, to napisz solidny post, uargumentuj jak to się ma do sprawy, zamiast pisać "wyrżnąć zdrajców i #!$%@?ów".
-Jesteś przeciw obecności przedstawicieli religii w jakiś mediach, może warto pomyśleć nad jakąś inicjatywą i znaleźć popleczników zamiast pisać "#!$%@? ten katotaliban w pisiorskich mediach".
( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdemu puszczają nerwy, to normalne, za firewallem to i ja jestem chojrak, ale może warto trochę przystopować, zamiast liczyć bany, które moderacja przyznaje od sasa do lasa.

  • 3
  • Odpowiedz