Wpis z mikrobloga

Pomóżcie proszę bo już mi łeb pęka od czytania i tylko się zniechęcam. Potrzebuję kupić #tv do domu i ciężko jest mi się zdecydować. Moje podstawowe kryteria:

1. Rozmiar 47-50 cali
2. Rozdzielczość 4K
3. Model zakrzywiony nie wchodzi w grę (będzie powieszony na ścianę)
4. Nie potrzebuję 3D
5. Kasa max. w okolicy 4000 zł (na OLED mnie nie stać)
6. Miracast, DLNA i RJ45 ale to mają w praktyce wszyscy
7. Odległość od ściany ok. 3 m.

Czytam i czytam, że #sony to dobry obraz ale #androidtv jest problematyczny w obsłudze i lubi się zwiesić a przy okazji cały TV również. podobna sprawa w #philips - fajny ambilight, parametry powiedzmy jako takie, ale system kapryśny i lubiący zwiechy. #panasonic generalnie ok. jeśli chodzi o obraz ale dostępność polskojęzycznych aplikacji na Firefox OS (który ma niby zostać ubity jak pisali gdzieś w internetach) jest mała i raczej tendencji rosnącej brak, a ja korzystam z tego typu rzeczy. #lg ma ponoć problem z tzw. powidokami i jakością matryc (masa zdjęć, opinii i pytań na ten temat w necie). Może ktoś bardziej obcykany albo będący bardziej na bieżąco potrafiłby pomóc w wyborze konkretnego modelu albo chociaż producenta i może linii produktu? Nie chciałbym żałować wydanej kasy.

#pytanie #pytaniedoeksperta #telewizory #telewizor #rtv #problemypierwszegoswiata
mazursky - Pomóżcie proszę bo już mi łeb pęka od czytania i tylko się zniechęcam. Pot...

źródło: comment_xPbYf3iaoeaprhXQjl7kaLWfdk8jTXu7.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ludex @mazursky: Za zagranie Panasonica odnośnie Netflixa już nigdy nie kupię nic z tej firmy. Chodzi tu bardziej o robienie z klienta idiotę. Ten sam model w Niemczech Francji czy Wielkiej Brytanii ma dostęp do Netflixa natomiast w Polsce nie jest to możliwe poza najnowszymi modelami. Co ciekawe po zmianie lokalizacji TV jakimś cudem aplikacja działa.
  • Odpowiedz