Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
Mam dla Was taką propozycję w związku z #wykopparty10:
Każdy kombinuje na sobotę bifor, zwiedzanie, łyżwy, coś tam, ja proponuję na niedzielę AFTER.
Ze względu na to, że po ostatnim #wykopparty w Poznaniu nie udało się spotkać na targu śniadaniowym, ale za to całkiem nieźle wypadło śniadanie w City Center, proponuję to powtórzyć.

Czyli w niedzielę, 24.01.2015, po Wykopparty, około godziny (od!) 10:00 spotykamy się w City Center w Poznaniu na wspólne śniadanie.

Dlaczego jest to genialne rozwiązanie?

1. Lokalizacja - dworzec autobusowy/PKP - blisko dla tych, którzy w niedzielę będą wracać komunikacją zbiorową, a nie będą chcieli łazić po mieście na mrozie na kacu.
2. Jedzenie - wybór jedzenia dla każdego, głównie fast food typu subway, mcdonalds, kfc, chińczyk, ale na kaca jak znalazł
3. Dużo miejsca i nie trzeba rezerwować, można po prostu przyjść jak ktoś będzie miał ochotę
4. Godziny otwarcia - nigdzie indziej chyba nie znajdziemy nic otwartego dla tylu osób
5. Osoby, które były na śniadaniu po ostatnim party w Poznaniu, widziały, że rozwiązanie, choć wymyślone na poczekaniu, sprawdziło się i było bardzo fajnie. Dodatkowo, umili to mirkom spoza Poznania oczekiwanie na polski bus/pociąg i pozwoli na wymianę doświadczeń z poprzedniego dnia i jeszcze raz spojrzenie na siebie na trzeźwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sorry za spam, ale wołam #wykopiwowarszawa, #krakowskiewykopparty #katowicewykopparty bo wiem, że dużo osób jedzie, a dodatkowo #piwowpoznaniu
  • 45