Wpis z mikrobloga

Mirki z #motocykle - jeździ lub jeździł ktoś DR-Z 400 w wersji SM? Jak wrażenia, odejście, jazda w winklach? Pytam bo mam już Honde NX650 i zastanawiam sie czy warto sie pchać w DR-Z. Czy to w ogóle ma sens... Myślałem w przyszłości nad SM ale takim o większej mocy, na przykład WR450F, ale trafiła się ładna DR-Ztka w dobrych pieniądzach. Wołam tez #supermoto
  • 16
  • Odpowiedz
@legion2012: Nie wiem ile konkretnie waży duża huska, ale między 350EXCF a 500EXC jest raptem z pięć kilo różnicy także ten.( ͡° ͜ʖ ͡°)
A z torfowiska to mi się już zdarzało starą XT600 targać. Niezapomniane wrażenia.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@legion2012: Zawał, nabite łapy, chyba coś z plecami i brak czucia w nodze od kopania.() Generalnie jakbym jechał wtedy sam, to yamaszka do tej pory by w bagnie siedziała.
  • Odpowiedz
@Mekki: Tak to jest! Ja, ja nie przejadę? A później 7 poty, szukanie sposobu aby to ku..stwo ruszyć i przeklinanie samego siebie! Ale to się na długo zapamiętuje a jak się siądzie po tym na motocykl, odpali, jedzie się do domu. Jaka ulga, 7 niebo. hehehe( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Stitch: wiem, ze mały zasieg ale norma w SM to 120-150 km wiec to nie problem. Huska 610 z 2007 - oglądałem, jeździłem chwile, dupy nie urywalo ale ta sztuka tez silnikowo była słaba. Za to hamulce mega vs te w Dominatorze.
@legion2012: to ma być na asfaltowe boczne drogi + tor. Jakby sie dało na lekkim szutrze to również. Do terenu i na dłuższe wycieczki bedzie Nx650.
@Mekki:
  • Odpowiedz
@Stitch: Może jakąś zajechaną do granic możliwości oglądał? @Ostasz: bo jeśli nie, to ja chcę Cię poznać, uścisnąć Ci dłoń i się przed Tobą pokłonić. Jesteś pierwszą znaną mi osobą, która po jeździe czymś takim stwierdziła, meh dupy nie urywa.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Stitch: @Mekki: chłopy jakie 70 kucy? Husky 610 SM rocznik 2007, ten ze jeszcze stajni od BMW, ma według rożnych danych od 55 do 61 Kuni przy 150 kg wagi na sucho - zależy czy gaźnik czy wtrysk. Inna sprawa, ze jak pisałem oglądany egz mógł kilka koni zgubić. 70 kucy to ma KTM 690 Enduro R / SMC - i to lata ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
@Ostasz: ale pytanie.. czy mowimy o jezdzie po drodze czy jak? bo po drodze to w tym momencie to nawet 100KM to dla mnie dolna granica "jechania" :P
  • Odpowiedz
  • 0
@Stitch: hehehe, no po drodze tez ale głownie po bocznych drogach, szutrach. Właśnie kumple mi mówią "kup se sporta, ściga, to ma moc" - ale mnie takie sprzęty odrzucają. Zrobiłem 50 km gsxr ziomka i cieszyłem sie ze z niego zszedłem :P
  • Odpowiedz