Wpis z mikrobloga

@Nuke:

może to że doemokracja jest przestrzegama dużo lepioej nić chociażby za jego rzadów?


Dowody? bo za PO w TVP program miał Pospieszalski a sądy mogły kupować pisowskie gazety, a teraz mamy wyrzucanie dzienniakarzy i zatrudnianie na ich miejsce pisowskich aparatyczyków, a w sądach dostępne będą tylko pisowskie gazety.

Pare linków masakrujących prawackie fantazje:
W roku 2006 zajmowaliśmy 46. pozycję we wskaźniku demokracji, a rok temu 40
W globalnym indeksie pokoju,
@NieBojeSieMinusow: Przypomnij proszę czyja partia podtarła sobie anusa demokracją mieląc miliony podpisów obywateli pod obywatelskimi projektami ustaw, a nawet pod swoim własnym 3x15? Czyż to nie Donald, był jedną z twarzy tej kampanii? Integralną częścią demokracji jest wolność mediów, a teraz okazuje się, że to właśnie za czasów PO dziennikarze piszący o władzy nieprzychylnie byli inwigilowani.

mogły kupować pisowskie gazety


No, no - mogły, ale wolały Newsweeka i GW.

super argument
@borowa90: Nie bronię PO, dla mnie ta partia była tylko troche lepsza od PiSu. 3x15 uważałem za dobry program, szkoda że nie został wprowadzony.

za czasów PO dziennikarze piszący o władzy nieprzychylnie byli inwigilowani.


Inwigilowanie to normalna sprawa, sam często się zastanawiam czy "niepokorni" nie są sterowani z Moskwy bo działają w jej interesie xD jedno to inwigiliować, drugie to robic z tego użytek. PiS chce wprowadzić tzw. ustawę inwigilacyjną, połączyć
@NieBojeSieMinusow: Tuskowi nie mam za co dziękować, tak jak nie będę miał za co dziękować Kaczyńskiemu kiedy już skończy swoje rządy. To są politycy podobnego kalibru, dla których interes Polski jest znacznie niżej niż interes osobisty i partyjny. W gruncie rzeczy obecna polityka PiS od polityki PO różni się tylko tym, że PiS ma większość sejmową więc nie musi się przejmować zdaniem koalicjanta. W skrócie to co Platforma robiła w białych
@borowa90: Z większością sie zgadzam. Nie zgadzam się jednak z puentą. Szereg niezaleznych od siebie instytucji polskich i europejskich wskazują na zagrożenie demokracji, a tylko jeden jedyny PiS idzie w zaparte i macha palcem wskazując na PO, chociaż to inny kaliber "zamachu" na media, spółki skarbu państwa i prawo. Chciałoby się zacytować Stonogę, bo paradoksalnie miał rację. PO też obsadzała wiernych marniaków na stołkach w panstwowych spółkach, też promowała swoich dziennikarzy,