Wpis z mikrobloga

@MaciejPN: bez przesady, fotograf robi na weselu tak z 1000-1500 zdjęć, nawet małpie udałoby sie zrobić kilka ładnych. :D Zresztą, płacąc 2-3k za profesjonalnego fotografa też nie masz gwarancji, ze będziesz zadowolony. Lepiej być niezadowolonym z darmowego fotografa, niż takiego któremu dało się kilka tysi. ;)
@aikonek: Z doświadczenia wiem, że amator to nie jest dobry pomysł na studniówkę czy wesele. Na mojej studniówce była jakaś typiara, co przyjechała cała Polskę tylko po to "zlecenie". W ogóle to była jakaś koleżaneczka dziewczyny z komisji, co nawet firmy nie ma i żadnej faktury nie dała, tylko profil na fb ma. XD Wzięła 3k za amatorszczyzne i zdjęcia nie wyszły jakoś super.

Ale najlepszy właśnie jest idiotyzm ludzi z
@Reality: @aikonek: No proponuję jasny deal, nie będzie idealnie ale będzie grubo poniżej kosztów :) Doświadczenia trochę mam, firmę mam, sprzęt mam. Nie chcę grać profesjonalisty, jak będę miał się czym chwalić to będę zgarniał stawki rynkowe, teraz zamiast się kompromitować zrobię za darmo, nawet jako drugi fotograf. Wiesz, niektórzy oszczędzają do tego stopnia, że ktoś telefonem robi zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż takiego wesela