Wpis z mikrobloga

#pomocy Mam Note 4 N910C. Po wgraniu stocka odinem pojawia się bootloop na napisie "Samsung Galaxy Note 4" (non-stop się resetuje). Próbowałem wszystkiego, w tym full wipe przez custom recovery. CSC kilka różnych (XEO, XEH i francuskiego), tak samo kilka wersji systemu - 5.1.1, 5.01 i 4.4.4 na Odinie 3.09 i 3.10 (najnowszym). Dodam, że mam nabitą flagę, dlatego gwarancja odpada.
#android #androiddev #samsung #note4 ##!$%@?
  • 5
@Mithrindil: miałem AOSP 6.0.1, zaczęły się problemy z odtwarzaniem filmów, więc chciałem się wrócić na stocka i teraz mam problem ze wszystkim xd
Ps: w Odinie wszystko się zgadza, instalacja się kończy, pojawia się napis, rozpoczyna się kolejna instalacja, która zostaje przerwana w połowie ("erasing").
Aktywną ochronę knox miałem wyłączoną
@sajwu: narzekałem na baterię (przesiadka z iP6)
Mam note4 od pół roku na orginalnym sofcie i wszystko śmiga jak petarda. Bateria 1 dzien częstego używania wifi non stop,blutooth non stop.Dlatego pytałem...
@sajwu: Też miałem ten problem jak przechodziłem 6.0.1 do lollipopa. Włącz telefon w download mode i wgraj oryginalny soft z samsungmobile i załatwi sprawę. O ile jeszcze to aktualne :)