Wpis z mikrobloga

#netflix #android

Mam problem z polskimi napisami, angielskie, czy niemieckie działają dobrze, polskie nie. Objawia się to tym, że widzę tylko kilka górnych pikseli napisów, dół jest ucięty. Jeśli napisy mają kilka linijek, to górną linię widać, dolnej nie. Wszystko wyświetla się dobrze, gdy napisy są na górze obrazu, lub wyświetli się pasek postępu.

Dał bym screena, ale aplikacja blokuje. Jakieś rady? Instalowane ponowne nic nie dało
  • 5
  • Odpowiedz
@piotreek88: Może pokombinuj z wielkością napisów? Jak zalogujesz się na kompie to w opcjach są ustawienia napisów - wielkość, kolor i inne takie. Spróbowałabym najpierw tam.
Ewentualnie na facebooku jest nieoficjalny profil Netflix Polska gdzie jest sporo fanów, może tam opisz swój problem? Sam fanpage Ci pewnie nie pomoże ale może jest tam ktoś kto miał podobny problem.
  • Odpowiedz
@kicioch: dzięki, sprawdzę. Tylko w panelu ustawień z tego co sprawdzałem zmienia się ustawienia dla każdego języka, tyko nie dla polskiego. Ustawiłem żółte napisy i takie były, poza polskimi. Tak czy inaczej sprawdzę i zamelduję.

Update:

To samo, nie reaguje na zmiany. Dałem dużą zieloną czcionkę, angielskie napisy takie były, polskie nie zareagowały na zmianę
  • Odpowiedz
@piotreek88 mam ten sam problem z polskimi napisami. Niestety w moim przypadku nie pomaga nawet utworzenie nowego profilu. Raz napisy wyświetlały się poprawnie, potem nie, po kilku dniach znów było okej, ale przy następnym uruchomieniu aplikacji problem powrócił i nijak się potrafię się z nim uporać. Gdzie leży przyczyna? Dlaczego polskie napisy nie reagują na zmiany ustawień (wielkość i kolor czcionki etc.), a angielskie czy niemieckie i owszem?
  • Odpowiedz