Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki. Potrzebuję porady ;) Mam zamiar zakupić jakieś słuchawki do telefonu. Głównie do słuchania muzyki, które świetnie grają i czuć w nich będzie bass. Moimi wcześniejszymi słuchawkami były awei es-q3 grały według mnie bardzo przyzwoicie z tym, że wytrzymały tylko ok miesiąca :( Więc poradźcie mi w jakie teraz zainwestować. Rozsądna cena według mnie to ok 50PLN. Warto iść w Markę Xiaomi i kupić Pistony 3 Reddot czy może jakieś inne? Co możecie polecić i dlaczego właśnie one? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z góry ślicznie dziękuję :)

#xiaomi #banggood #aliexpress #kiciochpyta
  • 8
@Endzik95: Philips SHE3800 kupiłem niedawno w empiku (50zł, ale można dorwać taniej), że tak powiem dajo rade, audiofilem nie jestem. Nie wiem ile wytrzymają i nie wiem która słuchawka padnie pierwsza, lewa czy prawa :P
w tych Philipsowych, Jacek trochę inaczej zrobiony, mianowicie wzmocniona guma w kształcie litery L. Nawet to solidnie wygląda. Kilka razy słuchawki wyrwały mi się z telefonu, bez uszczerbku, no ale 3 tygodnie to za mało żeby stwierdzić czy znajomość z tymi słuchawkami będzie dłuższa :P
@Endzik95: