Wpis z mikrobloga

Jako, że termin goni panowie i panie co robimy - ja jutro robię rezerwację dla chętnych - reszta może dołączyć bo nie ma co trzeba organizować wszystko :)

@Jormungand @saute - musimy tylko łóżko wybrać - wyjazd TLK powrót jutro ogarnę takie short info :D
@wielka_glowwa - tobie tez 1 łózko czy kogoś bierzesz np @Silvara :D

@Stopa_Stefana - coś już wiesz więcej
@pawel_niki coś ustaliliście z Bielsko:)?
@DzikiSzpak - brać Ci 1 nocleg czy sam załatwisz sobie?
@MasterSoundBlaster nie chciałeś noclegu jak pamiętam
@janek_kos - zastanowiłeś się może już:)?
@Artyom: - Adaś jedziemy czy nie :P może chcesz robić za szofera :D?

#nietagujeboniemusze
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gorush: no to ja się piszę na nocleg dwudniowy - rozumiem że jak zgłosisz grupę to jest taniej?
Mówiłeś też chyba że pociągiem są zniżki dla grup. Trzeba chyba walnąć jakąś stałą wspólną spamlistę
  • Odpowiedz
@QBA__: 11 osob nie ogarne a znizka dopiero po 20 osobach - 1 wtedy za friko wiec nei ma sensu za malo zgrania / chetnych
a nocleg chce miec pewny - reszta niech sie martwi :p
  • Odpowiedz
@gorush Jaki macie plan na piątek? O której grupa zajeżdża w Poznaniu itd? Ja jak coś to polecę prosto z Krakowa o 15 i o 20:35 bym wysiadał, zdążę jeszcze zahaczyć o bazę czy już będziecie się szlajać na mieście? :D
  • Odpowiedz
@Johnny_: tlk był o 17 i 4h cisnął - plan moj byl taki ze wbic na nocleg i na miasto wiec o 2035 to spokojnie na nas poczekasz :)
a koledzy z krakow chcieli do nas dolaczyc na tego tlk
  • Odpowiedz
@gorush @Saute Ok mam klepniety pociag w dwie strony, zarezerwowałem sobie jedynkę w Retro Hostelu na Kramarskiej także blisko Was/Muchosa/rynku , widzimy się na miejscu!
Możecie dać na pw jakieś nry telefonu z imieniem czy coś :P
Osoby jadące z Krakowa o 15 też mogą dać znać.
  • Odpowiedz