Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagu #gitaraelektryczna #gitara #naukagrynagitarze
Powoli przymierzam się do kupna pierwszej gitary elektrycznej. Do tej pory pogrywałam sobie amatorsko na (zazwyczaj) akustycznej - w zasadzie mam kilkuletnią przerwę. Chciałabym wrócić do gry i spełnić swoje marzenie sprzed lat o elektrycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W jakiego rzędu kwotę powinnam się zaopatrzyć? Polecacie jakiś konkretny model? Chodzi o amatorskie granie dla rozrywki i oderwania głowy od codzienności.
  • 11
@Agrinez: minimum 500-600, gitary za 300 zł to tylko ci słuch skrzywdzą, bo nie stroją na progach i mają wiele innych wad. Myślę, że jakiś Cort albo tani Ibanez będzie w sam raz.
@Agrinez: Szukaj tylko używanych gitar w tej cenie, za mniejsze pieniądze masz dużo lepszy sprzęt. Yamaha pacyfika 012 , dean vendetta 1.0 ze stałym mostkiem. Wcześniej wspomniany cort x5. Szerokim łukiem omijaj wszelkie ruchome mostki za tą cenę tak samo jak wszystkie gitary marki tenson. Benson. Career. J&d. Sounder . Vision i wiele innych strato podobnych badziewi . Duża niepewność jest do gitar ibanez z serii gio (loteria jakościowa) tak samo