Wpis z mikrobloga

#csgo #csgodouble
Jeden z lepszych darmowych skryptów do csgodouble: https://github.com/Aareksio/csgodoubled-automated
Skrypt beż żadnych train/rainbow protection, które i tak nie działają, bo jak sobie wyobrażacie, że mogłoby to w ogóle działać?
Do instalacji wymagana wtyczka Greasemonkey dla Firefoksa lub Tampermonkey dla Chrome.
Wygląda to tak jak na obrazku poniżej. Skrypt automatycznie wylicza base value od naszego balance (salda) jeśli gramy systemem Martingale, choć osobiście uważam, że wartość ta jest wysoka i łatwo wtopić wszystkie punkty. Przy saldzie 5k, wyliczyło mi wartość 78, pograłem 10 minut i już zdążyłem się w----ć w czarnego traina, więc słabo.
Jeśli gramy systemem Martingale i mamy sporo punktów wciąż warto grać na niskim becie, a ryzyko wtopienia punktów również będzie mniejsze.
Przykładowo jeśli mamy 102400 pkt i nasze base value będzie wynosiło 25 przejebiemy wszystkie punkty dopiero jak trafimy na traina z 12 oczek. Zdarzają się i takie sytuacje, więc gracie na własne ryzyko.Nie dziwić się jeśli zostawicie skrypt na noc, a rano saldo wskażę 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ssjfrytek - #csgo #csgodouble
Jeden z lepszych darmowych skryptów do csgodouble: htt...

źródło: comment_QeuzQDVTF1f5tewqwLEuJl1ODNOFeyQI.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ugolf: W godzinę prawie wszystko straciłem. xD Zostało mi 30 i nic z tego nie ugram, chyba że będę miał mega farta i kilkanaście razy pod rząd trafię. Ale jak chcesz 500 coinsów to użyj kodu WPOZ, jednocześnie mnie trochę poratujesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz