Wpis z mikrobloga

Jacyś chętni na kolejny wykopowy konwój?

-Dzisiaj o 20:30 (ruszamy najpóźniej o 20:45 żeby nie przedłużać)
-Z racji braku jednej długiej trasy ze Strasburga, bierzemy dwie krótsze i konieczność przejazdu na pusto z miasta do miasta.
-Trasa Strasbourg-Rotterdam, Rotterdam-Amsterdam, Amsterdam-Szczecin
-Ładunek - Olej napędowy - Na pusto - Ubrania
-Spotykamy się z ładunkami na placu na którym się ładujemy.
-Wymagane zsynchronizowanie tras http://ets2sync.com/pl/ (polecam robić według poradnika video który jest na tej stronie)(Synchronizację należy wykonać będąc już w Strasbourgu bo kasuje się ona po spaniu/teleporcie/holowaniu.)
-TeamSpeak3, kanał ETS 2 pod administracją, 37.187.137.178
-Serwer Europa 3

Tym samym miło mi zaznaczyć że w dni jutrzejszym w konwojem ruszamy ze szczecina, w kierunku Szwecji, tak więc kto ma dodatek Skandynawia i ma chęć jechać proszony jest o obserwowanie tagu.

Aby brać udział w następnych konwojach, obserwuj #konwojwykopowy

Podsumowanie wczorajszego wypadu http://www.wykop.pl/wpis/16064941/szosty-wykopowy-konwoj-zakonczony-trasa-aberdeen-s/
Pobierz Ghuthek - Jacyś chętni na kolejny wykopowy konwój?

-Dzisiaj o 20:30 (ruszamy najpó...
źródło: comment_Tc2DrL14M3KjfZ2pcG0z2xuRhqnV1FQY.jpg
  • 12
@Ghuthek: Bardzo chętnie bym się wkręcił, ALE! Jestem noobem. Nie instalowałem jeszcze MP, w SP mam dopiero 6 poziom i nudnego DAFa (inwestuję w firmę). Jest szansa na mały poradnik i wkręcenie się, czy mam się podciągnąć? No i jeszcze jedno pytanie, do której zazwyczaj jeździcie?
@nerkin: Ściągnij sobie jakiś profil z odblokowanymi wszystkimi miastami i kasą i wbijaj na multi. Ostatnio jeździmy po jakieś 2h. Pierwszy konwój skończył się chyba po 4h.
@Ghuthek: Czyli jeśli dobrze rozumiem - ściągam sobie profil wypas na cele multi. Chcę potem pojeździć solo, to po prostu z listy graczy wybieram swój single player i tyle? Przyznam, że lubię aspekt ekonomiczny tej gry i nie chciałbym mieć już wszystkiego wbitego:)
@nerkin: Ja osobiście jeżdżę na swoim profilu, ale ja mam około 30 lvl. Zresztą na multi też możesz jeździć na swoim, ale my przy konwojach nie patrzymy na opłacalność ładunków itp. i czasami zdarza się tak że od połowy jedziesz już tylko dla własnej przyjemności bo ładunek uszkodzony w 50%.
@Ghuthek: Czyli rozumiem, że mogę sobie jeździć w single, tam zarabiać, wypieścić ciągnik, a potem nim jeździć w multi? Sorry za może śmieszne pytania, ale w SP jeżdziłem już dawno, ale w multi nie:)