Wpis z mikrobloga

@47xy21: to zależy od wysokości obcasa, taki do 5 cm jest wygodniejszy niż zupełne zero ;) i czas, jaki można spędzić w butach na obcasach jest odwrotnie proporcjonalny do wysokości obcasa, jeśli obcas ma powyżej 5 cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak laska mówi, ze ma wygodne buty, to tak naprawdę ma na myśli, wygodne do północy, ale po oczepinach zmieniam.


@ogur: uuuuu... nie wolno tak!
trza być w butach na weselu!
nie wyobrazam sobie zdjecia szpilek po oczepinach, choc fakt - zwykle jako jedyna bądź jedna z nielicznych jestem w szpilkach do samego końca. Zeby nie było, na krótkie chwile ubieram sobie plaskie, zeby stopy odpoczęly, ale no jednak.. trzeba trzymać
@Czarny_Klakier: kurczę, coś mi się poplatało z wysyłaniem wiadomości..

Ja kupowałam te buty przez portal stendi.pl. ale widzę, że chyba już nie działają..
A chcesz sobie kupić? :D

Ja szukałam takich na wiosnę 2014, bo miałam pomysł na kolorowe ślubne, ale strasznie ciężko było cokolwiek znaleźć w takim ładnym turkusie.
@47xy21: pomyśl, że pod takie kozaki włożysz np. miękką wyściółkę albo najzwyklejsze bawełniane skarpety, a pod półbuty już najwyżej pończoszki ;)
Ale niestety średnie obcasy wykończyły mnie na wyjeździe, więc niniejszym uznaję, że moje wygodne botki są wygodne tak do 4 h chodzenia (,)