Wpis z mikrobloga

Nowy windows to największe gówno jakie widziałem. Raz, że na dzień dobry trzeba się męczyć żeby system poustawiać pod siebie (nie mówię o wyglądzie) to jeszcze po najnowszym update przestała działać dokowana klawiatura. Po przywróceniu ustawień fabrycznych jest ok ale wystarczy tylko nieopatrznie kliknąć na "sprawdź aktualizacje" żeby sam pobrał i od razu zainstalował na nowo. Jeśli macie starsze systemy to zostańcie przy nich.
#windows10
  • 9
@BlueGryf: polecam "tronscript" z reddita. "Instaluje" się jakieś 10 godzin ale masz z głowy aktualizacje, szpiegowanie, malwary które były na kompie, defragmentacja dysków i wiele wiele wiecej
@BlueGryf: hehehehe, myślę, że zaleje Cię jak się zdecydujesz (kilka/kilkanascie godzin przelatujących linijek) xD niby w instrukcji napisane, że odpalasz i samo leci ale ze dwa razy potrzebna Twoja ingerencja.
@BlueGryf: no zainstalowałam windowsa 10 ale chcę wrócić do 8.1 i nie umiem, kopii zapasowej nie odczytuje, jezuuu co mam zrobić? już zainstalowałam Windows Recovery Tool ale pisze mi, że mam najnowszą dostępną wersję oprogramowania i na dole jest pasek "ponownie zainstaluj oprogramowanie" to chyba nie to?