Wpis z mikrobloga

Witam poszukiwaczy przygód - udało mi się ogarnąć to całe nagrywanie i oto jest - mój pierwszy film z daily Spelunky. Daily dzisiejsze i nie ukrywam niezbyt udane, a wręcz słabe. Pokazuje ono mniej więcej co się dzieje, jak nie grasz regularnie w daną grę - Spelunky uruchomiłem wczoraj po jakimś ponad miesiącu chyba. Niestety czasy wprawy, gdy zdobywałem osiagnięcia typu Speedlunky czy osiągałem milionowe kwoty minęły. Nie mniej zapraszam...no chyba, że nie grałeś dzisiejszego daily - to nie oglądaj ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=6FNC4_C5GhE

Jakość 720p60PS - liczę starczy ;-)


Wołam: @wirogez oraz @-PPP-

Ja mam nadzieję, że wrócę do lepszej formy, bo też nie ukrywam zachęciliście mnie to ponownego sięgnięcia po Spelunky :-)
Będę starał się codziennie daily robić, jednak mam pracę 12-godzinną dziennie - dziś mam akurat wolne i również jutro oraz pojutrze, więc jutrzejszy i kolejny daily też nagram :-)

#spelunkydaily #spelunky
  • 5
@Mrboo: Dzięki :D obejrzę pod wieczór. W tym tygodniu jestem zasypany pracą :)

Jeśli macie czas, wrzucajcie filmy, fajnie by było jakby utworzyła się nam tu mała społeczność :)
Jeśli macie czas, wrzucajcie filmy, fajnie by było jakby utworzyła się nam tu mała społeczność :)


@wirogez: No ja mógłbym wrzucać jakieś ciekawsze, często mam całkiem fajne akcje :D ale 3 osoby to jednak niestety trochę za mało na społeczność. Niestety Spelunky się na Wykopie nie przyjęły ^^

@Mrboo: najs, też potem obejrzę!