Wpis z mikrobloga

Miałem sie za prawaka, ale lubię WOŚP i uważam ze to co Jurek robi jest dobre, #!$%@? z tym. Nawet jak strzyże te pieniądze to efekt jego pracy jest widoczny gołym okiem. Sam znam jedna osobę której sprzęt WOŚP pomógł (prawdopodobnie uratowal jej życie), a historii o tym, ze to miało miejsce czytałem nawet na mirko wiele.
RiGCz mi podpowiada by Owsiaka po ludzku szanować. Jestem lewakiem.
#wosp #neuropa #4konserwy #gownoburza
  • 15
@maQus: W jednym z filmów Max Kolonko mówi o tym ze jak w usa 30% środków zebranych przez organizację idzie na pomoc to jest bardzo dobrze.
Owsiak daje pewnie z 90 % :)
Wiec jak państwo nie kupuje i nie robi tego co trzeba to niestety ludzie sami sobie musza radzić.
Spójrz na państwa zachodnie, czy tam ktos robi narodową ściepe?
Nie bo państwo kupuje to co potrzeba szpitalą.
Niech sobie swinie od gęby odejmią, myślisz ze dlaczego są te wszystkie demonstracje teraz. Jak lewicowe swinie zostały odsunięte od władzy to teraz skaczą i kwiczą na demonstracjach łącznie z petruu
@maQus:
@Jarem12:
Dodam że WOŚP to akurat coś co każdy prawak powinien szanować i lubić bo idealnie wpisuje się wolny rynek czyli poglądy prawicowe. Dodam więcej, wośp ośmiesza lewice i cały socjalizm, więc raczej lewica powinna być przeciwko Owsiakowi.
@grzegorz-zielinski: Owsiak rocznie zbiera ok 50 mln zł,bezsensowne referendum Komorowskiego kosztowało 100 mln zł.W roku 1989 administracja publiczna zatrudniała 160 tys. osób,a wszystkim sterowali urzędnicy. W tym roku to już 450 tys.osób.Wbrew pozorom mamy kasę, ale miliardy są marnotrawione.
@maQus: Nie to, że jestem przeciwnikiem WOŚPu, sam nie raz biegałem z serduszkiem i cieszyłem się ze światełka do nieba jak porąbany. Ale po jakimś czasie naszły mnie myśli, kto za to płaci? A no często urzędy miasta, niekiedy ponad 20% wartości zebranej kwoty miasto wywala na światełko do nieba i organizację koncertów.
Co więcej, nie mam nic do tego, że Owsiak MOŻE coś tam sobie podbiera. Ale jeżeli to robi,
@Jendrasss: Może nie zjebem. podejrzewam, że nie popierasz WOSP, bo to jest modne. Bo człowiek myślący i normalny wrzuci bez zastanowienia złotówkę czy więcej. choćby tylko 10% miało trafić do dzieciaków. Szczególnie, że większość cele charytatywne wspiera raz do roku. "nie zbawi mnie ta złotówka"