Wpis z mikrobloga

Uwaga, pora na #brr - bardzo randomowe #rozdajo (zielonkom dziękujemy) - #zadarmo. Wśród plusujących do jutra do 23.59 rozlosuję ten oto bardzo randomowy zestaw (to nie są śmieci, wszystko sprawne. Rozdaję, bo porządki, a szkoda dobre rzeczy wyrzucać ( ͡° ʖ̯ ͡°). Przesyłka na mój koszt Pocztą Polską.

1. Transmitter samochodowy FM - Bluetooth + ładowarka Blow
2. Pad Kozumi na PC - gry gestami i ruchem ręki, jak PS Move albo Wii
3. Czujka ruchu PIR będąca przejściówką na żarówkę z gwintem E27
4. Dziwny, czarny, piramidalny zegarek - tego mi najbardziej szkoda
5. Piersiówka retro - możemy ponegocjować na temat zawartości ( ͡° ͜ʖ ͡°).
6. Turbo okulary "zerówki" z podnoszonymi "muchami".
7. Uchwyt na smartfona (do 5 cali) na ramię
8. BRICK GAME 999 in 1 !!11!!!razraz!!!sin(90)!!111
9. Futerał piankowy, ozdobny na laptopa 15,6 cala
10. Dorzucę jeszcze futunextowe, antykradzieżowe etui na karty bankowe (nie ma na zdjęciu - więcej info w moich poprzednich rozdajo).

Do dzieła.

ps. Niedawno ruszyłem z #ama (któremu prawie udało się wskoczyć na główną) dotyczące mojego uczestnictwa w klubie Toastmasters (organizacja non profit) - trenuję tam umiejętność wystąpień publicznych, komunikacji i liderstwa. Wszystkich zaciekawionych zapraszam do zadawania pytań:
www.wykop.pl/link/2929487/ama-toastmasters/

Zachęcam też innych do przygotowywania swoich setów w ramach #brr - bardzo randomowego rozdajo
Szloch - Uwaga, pora na #brr - bardzo randomowe #rozdajo (zielonkom dziękujemy) - #za...

źródło: comment_agpSkplMoodSYEpmZe3aPmAEE3tLFkx6.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
UWAGA w związku z licznymi uwagami, pytaniami i zażaleniami ogłaszam publicznie - NOŻYCZKI I STARA PŁYTA DVD w górnym, lewym rogu zdjęcia nie są przedmiotem tego #rozdajo. Przykro mi! Na płycie są zbyt nieeleganckie treści, a bez nożyczek nie będę w stanie tej płyty zniszczyć.
  • Odpowiedz
@Emirito: @maVka: @rdza: @Trops: @urban07: @dariusz-bak-79: @PiersiowkaPelnaZiol: @tmekuu: @Adrian77: @Miamibczys:
Jest dużo pytań o pojedyncze przedmioty. Co powiecie na to, żeby zrobić rozdajo za pieniądze dla #wosp? Za itemy płacisz dla WOŚP tyle, na ile sam wyceniasz item (powiedzmy, że co łaska, ale nie mniej niż 15 zł, bo ja dokładam przesyłkę). Każdy, kto udokumentuje taką wpłatę, wybiera item i jest
  • Odpowiedz
@Szloch: Trochę już dzieciom Owsiaka sypnęłam, ale przecież nie będę robić sobie selfie z puszką przy wrzucaniu pieniędzy. Może lepiej zrobić coś w stylu aukcji allegro na WOŚP?
  • Odpowiedz
@maVka: @scharlottka: @urban07: Macie racje, zbyt kłopotliwe to by było i dziwne. Wycofuje się z tego pomysłu, to będzie normalne rozdajo (z ewentualnym podtekstem, że jak chcesz, to im coś rzuć do puszki ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz