Wpis z mikrobloga

[ #pasta #heroes3 #heheszki ]
Eh panowie coraz więcej amatorów się pcha do zabawy hehe. Mam nadzieję że przejdzie ta nowelizacja ustawy i będzie można grać w Heroesa dopiero jak się zda państwowy egzamin. Bo tak ludzie bez licencji grają. I co? "wybiorę zamek i będę #!$%@?ć archaniołami i se wskrzeszać jednostki hehe. Niech jednostki z twierdzy, inferno i innych zamków dla podludzi giną na wojnie, ja nie stracę nikogo."
No panowie tak nie można grać. Się chwalą że są mistrzami Heroesów, że wszystkie kampanie przeszli, a przychodzi rozgrywka jeden na jeden gorące pośladki i gadanie "daj na skoczka, bo za trudno będzie"...
Człowiek się stara, czyta o każdej z frakcji możliwe strategie rozwoju na jeden, dwa, trzy tygodnie wprzód. Jak rozwinąć szybko cytadelę przy zerowych zasobach na królu, a on #!$%@? w drugim tygodniu już archaniołami lata bo sobie z zasobami gra...
Ludzie nie mają ani wyobraźni ani doświadczenia. Chodzą swoim głównym bohaterem i zbierają sobie drewno #!$%@? w trzecim miesiącu gry! Wiedza magiczna? Tak! Ale tylko kończy się na spowolnieniu i przyspieszeniu jednostki. A czy ktoś #!$%@? kiedyś pomyślał o celowym rzucaniu deszczu meteorytów na swoje chochliki żeby potem wskrzesić czartami jako demony?
No nic. Widzimy się na ligowym turnieju. Ale tylko tym oficjalnym. A nie jakichś podróbkach. Kto ma wiedzieć ten wie

()
eudialit - [ #pasta #heroes3 #heheszki ]
Eh panowie coraz więcej amatorów się pcha d...

źródło: comment_ELrmp5xaQ0rTVUBgiVd21JkrzNgBkKHN.jpg

Pobierz
  • 35
@Jewpacabraa:
Najgorsza i tak nekropolia. Wincyj szkieletów! Nieważne, że psuje balans gry. Idzie sobie taki jeden z drugim leśną drogą i zabija byle troglodytę, żeby wskrzesić go jako szkieleta. I co? Wincyj doświadczenia! Wększa nekromacja - a później - jeszcze wincyj szkieletów!
No panowie, tak się nie da grać... I oczywiście atakuje taki amator zamek, a wieżyczki w kogo strzelają? W szkielety. Na #!$%@? one strzelają w szkielety?? Przecież i tak
najlepszy zamek to lochy no i nekropolia.


@Jewpacabraa: tylko forteca. lubiłem #!$%@?ć masę gremlinów. łączyzłem a) z 1 bohatera b) z drugiego bohatera c) normalnie zrobionych d) dokupywałem cośtam żeby w drugim tygodniu był zwiekszony przyyrost i już w drugim tygodniu kosiłem okolicę + robiłem 3 bohateria który też mi dał jeszcze więcej gremlinów :)
@besiege:
Hehe forteca też niczego sobie... Wincyj magii! Jak się nie ma jednostek dobrych, to chociaż będę czarodziejem! Ale nie zaraz, przecież jednostki też dobre. Kto wymyślił Tytanów?? Wielkie to takie, 300 życia, 7 poziom. No niezły jest w walce zawadiaka. Ale nie #!$%@?! One przecież nie walczą, tylko stoją i rzucają piorunami! Najmocniejsza jednostka i strzela - dobry żart.
Najlepiej jak jeden z drugim weźmie na początku gry Solmyra. Pewnie,
@Slonx: @Spoleczny:
O jaki ja jestem wielce hardcorowy koneser Heroesów. Nie będę grać byle smokami z lochów czy bastionu. Tylko jaszczuroludzie to jest coś czego mi trzeba. Ale nie te zwykłe niebieskie. Tylko te ulepszone - mają dwa razy wincyj strzał. DWA RAZY WINCYJ! To nic że jedyne do czego się nadają to... #!$%@?! Przecież one do niczego się nie nadają. Strzelać nie umieją, bić się nie umieją. Ktoś wymyślił
eudialit - @Slonx: @Spoleczny: 
O jaki ja jestem wielce hardcorowy koneser Heroesów....

źródło: comment_DWCNdbAoEYToaVric1FUFL8wzMDRnXEA.jpg

Pobierz
@cesar90:
#!$%@? każdy jeden amator krzyczy "#!$%@?ć bastion". Ciekawe tylko czy kiedykolwiek nim zagrał? O bastionie to się powinno w podstawówkach nauczać, a nie jakieś muzyki czy inne plastyki...
Jeden z drugim idzie ślepo w te swoje archanioły i nie zauważa, że prędzej drzewce do niego dojdą niż się sam rozbuduje. Człowiek to próbuje edukować takiego. Mówi, że szybki zamek, z mocną magią, strzelaki dobre nic tylko nim grać. A ten
@Inanis:
No drugiego tak #!$%@? zamku jak twierdza to nie znajdziecie. Miasto goblinów i innych ogrów. Niby tanie, niby dobre, a jednak #!$%@?. Czy widział ktoś kiedyś wielkiego bohatera dowodzącego wilczymi jeźdźcami? Nikt nie widział! Bo zginęły one 2 miesiące wcześniej. Ledwo takiego pieska dotkniesz, a on już skomle z bulu i braku nadzieji na lepszą przyszłość.
To może cyklopy? Panowie, powiedzcie sami, kto temu jednookiemu #!$%@? dał te kamienie? Ktoś