Wpis z mikrobloga

Siema, pilnie poszukuje filmu "Strategia Mistrza", ang. "The Program" o Lance Armstrong, widziałem dokument, bardzo fajny, ale bliska mi osoba poszukuje tego ustrojstwa najlepiej po polsku - napisy, lektor, whatever. Z góry wielkie dzięki za pomoc, pozdrawiam.
#lancearmstrong #rower #film #pytanie
  • 10
@maze: patrzac na daty na imdb, to do konca grudnia byly jeszcze premiery w europie, info o dvd nie udalo mi sie znalezc wiec pewnie jeszcze jakies 1-2 miesiace. Ogolnie film fajny, tylko koncowka troche za slaba, ale sporo faktow i sytuacji ktorych np nie bylo w "lance armstrong nie cofne sie przed niczym".
@krzysiekdw: #!$%@?, a tak chciałem sobie w niedziele oglądnąć ze znajomymi. W dupe.

W ogóle ta sprawa napawa mnie o śmiech, wszyscy walą równo, a oni czepili się Lance'a, bo #!$%@?ł jak głupi i wygrywał. Tak samo będzie z Boltem, 9tka sprinterów DOPED, a on jedyny #!$%@? natural u samej góry czysty jak łza. HAHA
@maze: Przecież jemu zrobili wielkie halo za postępowanie ogólnie, za to jak się zachowywał gdy go ktoś oskarżał, za bufonowate podejście etc.
Poza tym nie złapano nikogo z takimi osiągnieciami jak on.
@demoos: no tak przecież miał się spowiadać z tego co i ile bierze, mając za plecami ambonę sponsorów, którym niezbyt na rękę jest rycerz w lśniącej zbroi z kupą na zadzie. Nie złapano? XD Może dlatego, że na soku był najlepszy ze wszystkich? W tour de france jest zaledwie garsteczka gości, którzy nie pompują grubego hajsu w farmacje i niezbyt dobrze na tym wychodzą.
@maze: To jego problem. Był najbardziej medialny i zaliczył największy upadek. Tu nie ma nic nadzwyczajnego. A gdyby nie zechciał wrócić, gdyby nie tekst Johana Bruyneela do Landisa, że "jest toksyczny" to Lance dalej widniałby na liście zwycięzców TdF.