Wpis z mikrobloga

Siemanko wszystkim. Wracałem sobie z imprezy i wpadła mi do głowy pewna myśl. Normalnie bym o tym nie pisał i poszedł spać, ale że jak wiadomo nie od dziś " po pijaku zawsze najlepsze pomysły" postanawiam się więc nią podzielić. Niebieski wchodząc na most miał ok 8 min. od nagrania na którym biegną. Świadczy to o tym, że również nie schodzili w dól (w stronę rzeki),a na przystanku znaleziono dowód osobisty Ewy. Więc może on ją po prostu odprowadził na ten przystanek i tam się coś stało. Mogłoby to tłumaczyć dlaczego nie można znaleźć ciała w rzecze jak i spokojny powrót niebieskiego na stację. Mógł po prostu myśleć, że Ewa pojedzie tramwajem. Oczywiście wersja ta jest z celowym pominięciem tego co opowiadał K.R, że jest filmik na którym ktoś podrzuca ten dowód, bo jego słów nie traktuję poważnie. Gdyby taki filmik istniał już dawno byśmy go widzieli na konferencji.
#ewatylman
  • 8
@Lee_Moses: Przepraszam Cię bardzo, ale dowód osobisty znaleziono na przystanku przy AWF a nie moście Rocha. No i jeszcze w kwestii 8 min. to jakby Ci to powiedzieć: jesteś w błędzie. 8 minut jest wystarczającą ilością czasu, aby zejść nad Wartę i wrócić mając w zapasie ok. 2 min. Było to już wielokrotnie poruszane: wersja wizji lokalnej, którą wszyscy widzieli jest jedną z wersji Adama Z. lub nawet wersją prokuratury. Nie
@fl4izdn4g: Ok z dowodem lipa. Ale skąd pewność, że oni w ogóle nad tą Wartę schodzili? Chodziło mi bardziej o to, że może tyle trwało odprowadzenie ją na przystanek? Nie napisałem, że nie zdążyłby zejść tylko, że może w ogóle nie schodził, co pokazują kamery.
@Lee_Moses: Tylko Policja i Prokuratura ma pewność czy schodzili. Wg prokuratorów znajdowali się blisko lustra wody i tyle my wiemy, a co dokładnie oni wiedzą to może dowiemy się podczas procesu. Chociaż wątpię, aby proces był jawny.
Na ostatnim monitoringu widać ich o godzinie 3:19 po raz ostatni. Z tamtego miejsca do przystanku jest góra 2 minuty (wliczając stan, w którym się znajdowali). Możliwe, że na przystanku byli. Wszystko roznosi się
@Lee_Moses: Przeczy to logice. Czy Ty odprowadzając koleżankę na przystanek nie powiedział byś o tym? Czy wolał byś iść siedzieć na kilkanaście lat? Czy opowiadał byś prokuraturze jakieś bajki o bieganiu pod mostem? Myślę że nie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)