Wpis z mikrobloga

Mirki nigdy nie pisałem, komentowałem, nikogo nie dyskredytowałem. Z reguły to tylko ograniczałem się do przeczytanie i tyle. Moja prośba zróbcie coś (obojętnie co. Dobra myśl wystarczy) dla mojego synka OIOM-ie w Jastrzębiu Zdroju O nic nie proszę tylko o dobre myśli, a ten kto wierzy to o modlitwę jutro za nim na mszy niedzielnej i tyle. Pozdrawiam z całego serca razem z moją małżonka, która teraz leży na oddziele położniczym w Jastrzębiu. Z góry dziękuje
  • 89
  • Odpowiedz
A nic wcześniak 30 tydzień na marca termin 17 a urodził sie wczoraj 8 stycznia Wystarczą mi tylo dobre myśli o nic więcej nie proszę z resztą sami sobie damy radę z małżonką;)
  • Odpowiedz
Dobre słowo i myśli od obcych, a jednak w jakiś sposób bliskich ludzi (nie wyobrażam sobie przynamniej 2-3 dni nie pczeczytać wykopu). Dziękuje w moim imieniu żony i Kacpra który dzielnie walczy;)
  • Odpowiedz
  • 21
Będzie dobrze, szykuj piłę do grania z nim. Rok zleci bardzo szybko i ani się nie obejrzysz jak młody będzie z tą piłką spieprzał.
  • Odpowiedz
Dziękuję za każde miłe słowo, myśl lub czyn;) Obiecuje pokazać syna wtedy kiedy będe w jakimś stopniu pewny jego zdrówka pozdrawiam dla wszystkich Wykopowiczów, Mirków i całej społeczności Wykopu;)
  • Odpowiedz
  • 0
@songoten1987: Mirku trzymam kciuki za potomka. Wprawdzie nie wiem jak neonantolodzy się tam sprawują, ale wiem że neurochirurdzy są bdb. Mam nadzieję że i u was będzie ok.
  • Odpowiedz
  • 28
@songoten1987: pomodlę się. Będzie dobrze, sam mam dwóch maluchów i obawa o dziecko to coś strasznego. A na wieczór powiem starszemu, że dzisiejszy paciorek będzie za was. Trzymaj się.
  • Odpowiedz
@songoten1987: Moja Laura ma termin na 19 lutego. Ostro bym się ze zeschizował gdyby to nagle się zaczęło. Trzymaj sie Mirku, cierpliwości i pozytywnych myśli życzę. Ucałuj żonę, odwaliła kawał dobrej roboty
  • Odpowiedz