Wpis z mikrobloga

Siema, jako że ostatnio pojawiło się mnóstwo pytań o ładowarki i kable, a nawet sugestie by to zrobić, to chciałem zapytać czy jest zainteresowanie w wielkim teście kabli i ładowarek? Większość możliwych chińskich ładowarek już mam, kabli podobnie, resztę bym domówił i mógłbym taki test, z pomiarami i różnymi urządzeniami zrobić. Zainteresowani?

#aliexpress #banggood #gearbest
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@fra234: nie, mylisz się. Testowałem już na własne potrzeby kable lightning, od takich pakowanych po 10 za 50 centów sztuka, po certyfikowane kable za $10. Większość tanich po prostu działa, i np. na ładowarce 2A straty są lekkie na tyle, że jest w stanie dostarczyć do telefonu ten 1A i ładować jak zwykłą ładowarką 1A. Ostatnio udało mi się dorwać nawet do kabli po 65 centów, które są 1:1 podróbami
  • Odpowiedz
@MaclawPL: poratujesz linkami do dobrego kablem do iPhone 6 (nie wiem czy jest roznica pomiędzy innymi ajfonami stad podaje model) i dobrego kabla HDMI - opłaca sie w ogole HDMI?
  • Odpowiedz
@grave: Ja często sobie sprowadzam paczki microUSB/Lightning po 10-20 kabelków po max. $0.60/szt. (jestem typem człowieka do którego znajomi zgłaszają się ze wszystkim co ma choćby z definicji coś wspólnego z prądem, i często pytali mnie o kabelki czy nie sprowadze, to mi się odechciało ich uczyć aliexpressu), tylko problem jest taki że jak już znajdę jakiegoś chińczyka który ma dobre kable, to po jakimś czasie albo aukcja znika, albo
  • Odpowiedz
@MaclawPL: dziekuje za wyczerpująca wypowiedz, link do kabla niestety nie działa :( co do HDMI to mówisz, że nie będzie raczej różnicy ktory kabel wezme, byle dobry feedback?
  • Odpowiedz
@grave:
1. usuń , na końcu, wykop nie umie w przecinki po linkach widocznie.
2. tak, to cyfra. albo działa, albo są okropne zakłocenia, albo nie działa wcale. jak dobry feedback, to raczej to pierwsze, sam nigdy nie miałem problemu.
  • Odpowiedz