Wpis z mikrobloga

@bodzi_dzwunik: w RBM Energy jest dobry i chyba najtańszy nolimit na rozmowy - jest pakiet 44600 minut do wszystkich sieci za 20zł/miesiąc którego nie jesteśmy w stanie wykorzystać, bo trzeba było by dzwonić non stop 24h/dobe :) ale to co nas interesuje - to pakiet można przedłużać drugim-tańszym pakietem - wystarczy to tylko raz aktywować, a później przed upływem pakietu - co 30 dni przedłużać drugim-tańszym pakietem za 10zł, dzięki czemu
@KonfesjonalToTakieDziwneSlowo: dobra dzięki, już prawie jestem w RWK i później będę zmieniał na RBM energy. Byłem w Play na kartę, mam nadzieję że wejdzie ten RBM.

Na stronie RMB jest jeszcze taki pakiet
NOWOŚĆ! 30 dni bez limitów – nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 3 GB Internetu. 30 zł *111*763*1#

Jeśli też później da się go przedłużać to też ciekawa opcja bo 3GB neta który pewnie da się przedłużuć tym doładowaniem
@bodzi_dzwunik: z tym za 30zl to nie mam pewności i raczej watpię, bo jak czytałem na telepolis to goście pisali tylko tym pakiecie za 20zl na nolimit rozmowy i przedłużenie go co 29dni tym pakietem za 10zl/100minut chyba, a tam goście ogarniają dość dobrze te oferty taryfy itp wiec by pisali, racżej tego 30zl/nolimit nie da sie przedłużać.ale ten za 20zl da radę :) kombinuj, ewentualnie czytaj na telepolis forum,tam wszystko
Do rwk odrazu powinno Cię przenieść, przedłuż sobie o rok kodem, i pózniej jakieś 3-4 h będziesz musiał poczekać aż wszystko system przemieli,sprawdź konto. Jak będziesz już mieć rok ważne konto to dopiero do rbmenergy , i tez to chwile trwa, kilka godzin, ale na pewno o północy albo jutro 9 rano Będziesz już w rbm energii zaczynasz zabawę :)
@bodzi_dzwunik: możesz wypowiedzieć za darmo wysyłając skan wypowiedzenia lub składając wypowiedzenie w salonie Play (bez konieczności płacenia za polecony).
Poza tym 3*9+49=76 zł = 25,33zł/miesiąc. W RBM Energy na kartę masz to samo za 30 zł miesięcznie, więc po co te zabawy?
@kris007: cebula we mnie silna xD
Muszę przetrwać ze 3 miesiące gdzie może być różnie z przypływem gotówki, więc liczę się z każdym groszem. Wiesz jak jest 5 zł tu 5 tam i uzbiera się na dietę czokoszokową #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bodzi_dzwunik: żebyś się nie zdziwił, że coś gdzieś nie pyknie, naliczą złe opłaty, nie rozwiążą umowy w terminie "bo nie doszło wypowiedzenie" itp., nie da się przenieść numeru "bo wciąż ma Pan ważną umowę". Wybierz Virgin Mobile i Freemium - za darmo 30 min, 30 sms i 300 MB. Możesz prosić ludzi o oddzwonienie ;)
@kris007: na razie to chyba skorzystam z rad i zostanę w pakietach na kartę. Nie jest tak źle, a jak nie będę miał kasy to po prostu nie kupię doładowania. A jak minie chudy okres to sobie kupię jakiś normalny abonament, bo nie będzie mi się chciało pamiętać o aktywowaniu tych wszystkich pakietów.