Wpis z mikrobloga

Mirki, #!$%@?łem sie na Iphona. mam #iphone 5 i od paru dni mam problem z połączeniami. Średnio 2-3 razy dziennie jak chce gdzieś zadzwonić to mam sygnał "bip bip bip" błąd połączenia i koniec. Parę razy tak spróbuję się dodzwonić i w końcu zacznie działać. W takiej sytuacji nikt do mnie też nie może się dodzwonić - abonent jest niedostępny. Zasięg pełny, LTE śmiga, internet działa a wygląda to tak jakby telefon gubił zasięg. Tryb samolotowy wyłączony, nie przeszkadzać wyłączone, sieć automatyczna włączona. Jak żyć bo aktualnie #!$%@?ć #apple
#ios
  • 25
  • Odpowiedz
@capsaicin: Jeszcze dwa tygodnie temu na Lumii tak nie było.
@deyna: spróbuję takiego rozwiązania ale wątpie by coś pomogło skoro w drugą stronę też nie działa - nikt nie może się do mnie dodzwonić. Z reguły trwa to ok. 5minut
  • Odpowiedz
@ficek_m: pisze prace inyzniersak wiec sie musze rozpisac bo co to za student co nie marnuje czasu:

1. napisales ze masz problem z polaczeniami a nie podales jaka to sieć

1.5. jeśli to plus to co zrobisz nic nie zrobisz. plus jest podsiecią i ma wojnę z apple bo nie umie podstawowych warunkow bezpieczenstwa spelniac. mmsy nie dzialaja u prawie wszytskich, internet u sporej czesci a u niektorych nie działa zupelnie
  • Odpowiedz
@ficek_m:

1. play korzysta rowniez z nadajnikow plusa wiec to mzoe byc problemem

2. kup starter za 5zł z innej sieci (dla kontrastu proponuje orange lub tmobile/heyah) i zoabcz czy wszytsko smiga

3. przy okazji oddawania telefonu do autoryzowanego serwisu w sprawie baterii po sprawdzeniu punktu numer 2 mozna rowniez zglosiac ta usterke
  • Odpowiedz
  • 0
@pieczywowewiadrze: 3. I zapłacić kolejne 150 zł :D
4. Zastanawiam sie nas samodzielna wymiana baterii, skoro w necie są po 60zl max a wymiana z tego co widziałem to żaden techniczny majstersztyk
  • Odpowiedz
@ficek_m: jak poszukasz w moich dzisijszych komentarzach to zobaczysz rozmowe w tenacie z gosciem co trwale uszkodzil touch id w ip5s co jest mocnym argumentem za tym aby zlecic to w autoryzowanym serwisie

Kolejnym mocnym argumentem jest to ze skoro masz oryginalny telefon to szkoda zamieniac go we frankensteina.

Ostatnia rzecz to to ze nawet najlepsze zamienniki nie maja gwarancji, zamieniaja telefon w skladak i nie sa tej jakosci co oryginalne
  • Odpowiedz