Wpis z mikrobloga

Wracając do challengu mtt z tego wpisu http://www.wykop.pl/wpis/16023615/nowy-rok-nowe-nadzieje-taa-mamy-juz-3-osoby-ktore-/

Po przemyśleniu kilku kwestii przedstawiam nowe założenia:

--roll $200, nie musi to być pojedyncza wpłata o takiej wartości, ale suma wszystkich wpłat. Po przegraniu $200 ta osoba jest wyrzucana z listy uczestników
--wyniki uwzględniamy z każdej możliwej formy gry. Wliczamy tutaj nie tylko mtt/sng czy spiny, ale także cash. Jak widać nie jest to typowy challenge mtt, jednak tak jak wspomniałem w poprzednim wpisie najważniejsza jest zabawa i motywacja.
--każdy uczestnik powinien napisać jedno podsumowanie z kończącego się tygodnia (najlepiej w niedzielę). Nie jest to wymagane, ale zdecydowanie polepszy przejrzystość wyników.
--jeżeli ktoś operuje większym rollem a chce wziąć udział, sam musi decydować które gry będzie wliczał do challengu, liczę na uczciwość i nie wliczanie do wyników tylko tych turków, w których doszło się do kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TERMIN
--wszystkie wyniki podchodzące pod wyzwanie liczymy począwszy od 8 stycznia włącznie.
--gramy do końca roku, niech rolle rosną jak grzyby po deszczu
--dołączyć do challengu można w każdym momencie, ale nie można się do niego ponownie wkupić w przypadku przegranej

TAG #wyzwaniepokerowe

--wyniki postujemy w jednym wspólnym tagu (jeżeli ktoś prowadzi własny challenge, tak jak uzyskanie konkretnego winrate'u u supremina, jak najbardziej może robić jeden wspólny wpis) Jednak, jeżeli ktoś robi tylko to wyzwanie, nie ma potrzeby robienia dodatkowych tagów dla każdego gracza
--tag pod którym postujemy wyniki to #wyzwaniepokerowe (jednocześnie proszę o niespamowanie, jeżeli są jakieś pytania do najlepiej je zadać pod ostatnim wpisem podsumowującym tydzień, ja będę takie zamieszczał)

INNE
--po opublikowaniu wyników będę zamieszczał krótkie podsumowanie wyników graczy z całego tygodnia
--najprawdopodobniej podeślę też link do arkusza w excelu zawierającego wszystkie dane

POST PODSUMOWUJĄCY TYDZIEŃ
Przykład
Wyniki z tygodnia 4.01-10.01
SNG: -$14,50
MTT: +$21,00
Cash: 0
Aktualny roll challengu: $206,5 <- ta część jest niezbędna do prowadzenia podsumowań, statystyk

Teraz piszecie co chcecie, przemyślanie, wyniki konkretnego formatu, ciekawe ręce, dosłownie cokolwiek. Jakiś obrazek z wynikami też jest fajnie obejrzeć, ale to opcjonalnie nie każdy ma trackera.

Teraz spam, wołam zainteresowanych z poprzedniego wpisu: @xeperek @NowyJa @mieczyslawIIIfaza @supremin1 @Wojt_ASR chyba za niskie gierki dla Ciebie ale na wszelki wypadek wołam.

Korzystając z okazji wszystkich zapraszam do wspólnej zabawy i zmierzeniu się z mirkami.

#poker #wyzwaniepokerowe
  • 12
@micky1: @polik95: @MarekKillerMirek: @NowyJa: @KuraGigant: @supremin1: @Wojt_ASR: @mieczyslawIIIfaza:

Piekna inicjatywa Panowie, winszuje zaangazowania i motywacji. Szkoda jednak, że zmieniliście założenia tak mocno..
Chciałem poświecić trochę czasu i na jednym sofcie grac w ramach czelendzu żeby udowodnić sobie i wszystkim że można zgładzić system ;)
Ale nowe założenia zabijają czelendż, mam na mysli:
to że liczy sie kazda gra, to zostawia za duzo dowolnosci, żebyz
@Roman1963PL:
Dzięki za wpis i zaangażowanie. To co proponujesz poddaje pod dyskusję potencjalnych uczestników. Poniżej przedstawię moje osobiste przemyślenia, każdy może mieć inny punkt widzenia.

to że liczy sie kazda gra, to zostawia za duzo dowolnosci, żebyz robic sukces trzeba sie skupić na jednej odmianie i ramach jednej specyfikacji powinien sie odbywać czelendż i z ludźmi tłukącymy to samo powinno sie rywalizować. A włączneie np spinów to już wogóle śmiechowa sprawa