Wpis z mikrobloga

#motocykle
#bababuduje - tag do moich projektów, głównie motocykle póki co.

Xs z poskładanym przednim zawieszeniem. Zmienione uszczelniacze, dołożone tulejki 2,4mm na sprężyny i zalane castrolem 15W. Ciężko było to poskładać i musiałem dzwonić do kumpla żeby sobie zębów nie wybić. Yamaha w swoich starych zabawkach nie zrobiła standardowej śruby z gwintem jaką znacie z nowszych motocykli tylko korek który trzeba wcisnąć żeby założyć metalowe zabezpieczenie (taki śmieszny pierścień). Bez tulejek bym sobie poradził, ale to one dają mi zwiększone napięcie wstępne sprężyn co bardzo poprawi sztywność i pewność prowadzenia. Jak to będzie pracować, jeszcze nie wiem hehe

Co dalej? Zaraz zabieram się za szukanie części od yamahy fzr 1000. Opony mam upatrzone. Reszta jakoś wstępnie zarysowana w mojej głowie.
bababysiejednakprzydala - #motocykle 
#bababuduje - tag do moich projektów, głównie ...

źródło: comment_9CKqyzweafO4Zsi1LXafKQ8SiwzoIftd.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dymass: xs250 :( Silnik chyba ze zdławionej wersji. Docelowo pod weterana ale nie wiem czy mnie w open puszczą z takimi modami. Jak nie to zostanie zabawka na trakdeje. Nie mam zupełnie doświadczenia na torze (w sumie to i z normalną jazdą słabo hehe) a chciałbym w końcu poznać nowych ludzi z podobną zajawką. Niestety projekt bardzo budżetowy, ale nie mówię nie w przyszłości. Przejrzyj tag, moto wyrwane z szopy
  • Odpowiedz
@baba_by_sie_jednak_przydala: idealne, perfekcyjne, poczytaj o regulaminie Veterana. Z tego co wiem "nowoczesne" rowzwiazania nie nadaja sie i lecisz do klasy open, a tam 600tki, 650tki, newet pierwsze GXRki sie pojawiaja. Nawiaz kontakt z Cafe Racer Club Polska, mamy ekipe w Twojmiescie z XJtka i XSka. XSka najlepsiejsza, bo jedno co to zadupek zrobiony i przyspawana blacha na placek pod silnik (serio, taka kuchenna, zeby w razie W olej do niej
  • Odpowiedz