Wpis z mikrobloga

@JackieChan: Po pierwsze, jaki dobry wynik baranie jak pierwsza wersja daje wynik 10, a tamto komentowałem?
Po drugie, nie wiem co chciałeś sprawdzić, pytałem się tylko gdzie tu logika.
Po trzecie, ta suka mnie zdenerwowała, bo myśli, że jest nie wiadomo kim - każdemu z osobna będzie odpisywać, że źle, wyżej obrażała, "tak na studiach uczą", a jak jej wkleiłem z wolframa, że możliwych rozwiązań jest dużo więcej, tylko że
  • Odpowiedz
@szybki_bil: Żadne #!$%@? 2, bo w matematyce nie rozpatrujemy zmiennych pod względem ilości posiadanych kątów, czy cokolwiek w ten deseń. Figury służą tutaj jako zmienne i po zamianie ich na x, y, z wychodzi 10 i koniec kropka.
  • Odpowiedz
Po pierwsze, jaki dobry wynik baranie jak pierwsza wersja daje wynik 10, a tamto komentowałem?


@some_ONE: Ale 10 to dobry wynik (jeden z możliwych, ale wciąż dobry) i nie pisz do mnie per "baranie". Przecież ja Cię nie obrażam, ani nic do Ciebie nie mam.

ta suka mnie
  • Odpowiedz
@JackieChan: Ja w tym wątku korzystam z retoryki OP, że jeśli nie jest pełny to nie znaczy że dobry.
A tak to mam to w dupie, bo w sumie obrazek mówi tylko Znajdź odpowiedź. A byle jaki wynik jest odpowiedzią :P
  • Odpowiedz