Wpis z mikrobloga

Robię drugie #rozdajo dla zainteresowanych i śledzących #blackdesert
Wygraną będzie klucz bądź klucze (dostęp do CBT2 - data nie jest jeszcze znana), ile kluczy rozdam będzie zależne od zainteresowanych. Zasada jest prosta, osoby zainteresowane plusują i wpisują w komentarzu w maksymalnie dwóch słowach co podoba im się w Black Desert Online najbardziej. Rozdanie będzie miało miejsce 3 dni przed startem CBT2 (tak aby osoba wygrana lub wygrani mogli pobrać klient gry przed startem)
#mmorpg #mmo
xEnzo - Robię drugie #rozdajo dla zainteresowanych i śledzących #blackdesert
Wygraną...

źródło: comment_LtKMYkWXjiM4YgwuD57qbrsj9v5LCNlg.jpg

Pobierz
  • 26
Gdyby ktoś się zastanawiał czemu komentarze @ykuleczka zostały usunięte
komentarze typu "#!$%@? wie" są za śmieszne i postanowiłem zadbać o Wasze brzuchy, sam się uśmiałem do rozpuku, @ykuleczka nie rozśmieszaj nas więcej do tego stopnia

@xEnzo: Od jakichś trzech lat gram w Tere. Od polowy maja 2015 roku uzbierało mi się na Steamie 1865 godzin w tym MMO. Kocham MMO i chociaż Tera nie jest idealna, to nie mogłam nigdy znaleźć niczego lepszego. Tera bardzo szybko się nudzi, szczególnie, gdy potrafi się grać. Zdobywanie sprzętu bardzo dobrego jest chwilą. A robienie tego najlepszego bez dobrej gildii lub ogarniętych znajomych nie ma sensu. Jedynie BD może mi