Wpis z mikrobloga

Liczyłem na IPN że przekaże ostateczne dowody agenturalnej faktycznej afery [ przy okazji z Bolkiem ] .Brakował mi jeden istotny element w tej sprawi i go zdobyłem .

Proponuję publiczny finał sprawy Bolka z moim udziałem .Proszę IPN Gdański o zorganizowanie spotkania tych pisarzy i ekspertów od Bolka +reżyser Braun około 10 do 15 osób i otwartą nagrywaną rozmowę . Jeden tylko warunek po każdym pytaniu czy wystąpieniu mam prawo odpowiedzi . Czekam na termin takiego spotkania . Lech Wałęsa
  • 278
@lechwalesa: szanuję, to chyba jedyna metoda żeby rozpocząć wyjaśnianie tej sprawy. Pan na swoje argumenty, oni swoje, ale publiczna konfrontacja z Pana inicjatywy to dobre zagranie PR-owe. Pozostaje kwestia rozegrania tej debaty, życzę powodzenia, bo zetrze się Pan zapewne z kilkoma świetnymi dyskutantami. Swoją drogą, proszę pamiętać, że nawet jeżeli współpracował Pan z SB, że Pana złamali i się Pan do tego przyzna - zniszczy Pan swój pomnikowy obraz megalomana, ale
@lechwalesa: to nie pozoruj działań pod publiczkę - zorganizuj to. Na razie robisz sobie alibi, żeby później mówić, że sam chciałeś się weryfikować i ogłosiłeś to 4 mln userów Wykopu...
Tomek Lis i Stokrotka na pewno sprawnie ci umożliwią szybką akcję w tym temacie.
Nie graj na przeczekanie. I tak trafisz na Powązki, więc nie ma co kombinować.
Prawda cię wyzwoli.
@lechwalesa: Panie Prezydencie, nawet jeśli byłeś agentem to ktoś musiał być marionetka do obalenia komuny w Polsce. Przeciez bez zgody wladzy nie bylo by zadnego okrągłego stołu ani nic z tych rzeczy.
Agentura wolała przejąć władzę w sposób kontrolowany nic pozwolić na samowolkę ludu.
To byly dziwne czasy. Jesli nawet byl pan agentem - moge wybaczyć. Nie mogę jednak wybaczyć ze po rewolucji nic się nie zmieniło i komuniści dalej rządzą
@lechwalesa: Interesuje mnie jedno - jak się Panu żyje ze świadomością, że reżyser Grzegorz Braun jest większym od Pana patriotą, że do dzisiaj walczy o wolną Polskę, a dla Polski poświęcił i zrobił więcej niż Pan? Co znaczą medaliki dla Jasnej Góry wobec poświęcenia swojego życia w imię Jezusa? Czy nie jest Panu niekomfortowo, gdy reżyser Braun jest współczesnym apostołem, a Pan współczesnym faryzeuszem?
@lechwalesa: @sspiderr dobrze mówi: to, co miało miejsce w przeszłości - czy był jakiś "Bolek", czy nie - to nie ma (przynajmniej dla mnie) znaczenia. Niestety sytuacja polityczna była bardzo trudna, przez co dla mnie zrozumiałym byłoby pójście na fikcyjną współpracę, by za przeproszeniem zamknąć partii gębę i móc robić swoje. Nie wszystko da się zawsze rozwiązać tak prosto, jak byśmy chcieli, niestety. Dla mnie, Panie Prezydencie, jest Pan niesamowitym człowiekiem