Wpis z mikrobloga

Czy komukolwiek kiedykolwiek jakiś sprzedawca z Allegro naprawdę wysłał coś przez "Paczka w RUCHu"? Już któryś raz w sytuacji, gdzie to jest najtańsza/darmowa wysyłka, dostaję maila typu "Z nieznanej mi przyczyny system PACZKA W RUCHu odrzucił możliwość nadania przesyłki pod podany adres: Odbiór w Punkcie PACZKA W RUCHu. Przesyłkę nadaliśmy Firmą InPost (na nasz koszt) bezpośrednio na adres Państwa zamieszkania." i przychodzi zwykłym listem. O co chodzi z tą kombinacją? Nie mogą od razu napisać, że wyślą listem?
#allegro
  • 4
@Cesarz_Polski: Ale wydaje mi się to podejrzane, bo kupiłem tusz za 1.79zł z dostawą i wydaje mi się, że taka paczka jest droższa od listu, a oni chcą przyoszczędzić. Swoją drogą i tak dopłacą do tego interesu, ale to nie moja sprawa.
@ms93: ostatnimi czasy coś się dzieje z Paczką w Ruchu, z systemem nadawczym, tj nie łapie wszystkich kiosków albo nie łapie w ogóle. Sam ostatnio miałem ten problem. Najpierw nie łapało żadnego kiosku w okolicy, totalnie żadnego, by po kilkunastu próbach w końcu łaskawie dać mi dostęp do jednego, 1.5 km od mojego miejsca zamieszkania - już nie wybrzydzałem i brałem co dają, ale w obrębie 300m mam ze 4 kioski
@ms93: ja osobiście nie miałem problemu z odbiorem. Dla mnie mega wygodne bo akurat mam kiosk po drodze na tramwaj. może być tak że danego punktu odbioru już nie ma ale z jakiegoś powodu wisi jeszcze w bazie.