Wpis z mikrobloga

jakiego brokera #forex polecacie na start w forexie? mam okolo roczne doswidczenie na #gielda dziesiatki nieprzespanych nocy i dosc sporo wiedzy z analizy technicznej i psychologii rynkow finansowych i podstawy fundamentalnej
  • 14
@HCLB: forex to ciężka sprawa :D mi to się wydaje, że tam trzeba mieć cholernego farta żeby coś porządnie ugrać :D ale może się mylę bo po prostu brak dużego doświadczenia :D ten twój rok na giełdzie to niewiele chyba :P
@HCLB: Broker który będzie miał mikroloty, żebyś mógł grać za prawdziwy hajs, ale na małych stawkach. Rok doświadczenia to mało. Poza tym lepiej kasę wydać na przyjemności, bo i tak przewalisz ją na fx. Wiem, bo pracowałem u jednego rodzimego brokera. Potem przeszedłem przewalać kasę na GPW - dużo bardziej uczciwy rynek. Na GPW tylko rynek cię wozi w jedną i w drugą. A na FX jeszcze broker, ze swoimi niekorzystnymi
@HCLB: jeżeli czujesz się dobrze w teorii to warto spróbować i w praktyce skoro nie chcesz już się bawić na GPW, moja mała rada - przelej tam rozsądną małą kwotę bo tam na prawdę łatwo traci się pieniądze
@HCLB: czyli to doświadczenie czysto teoretyczne masz? gpw jest jakie jest, z małym kapitałem jest ciężko, ja zresztą od dłuższego czasu tylko trzymam kasę na rachunku i obserwuję bo strach w cokolwiek wsadzić pieniążki xd
@bartez_94: doswiadczenie z kryptowalut mam. stracilem 90% uczuc i emocji podczas tego czasu co gralem. zyskiwanie kilkunastu tysiecy czy strata kilkudziesieciu nie robi na mnie wrazenia xd stalem sie malym robotem nie okazujacym za duzej ilosci uczuc