Wpis z mikrobloga

  • 4
Pamiętacie kiedy ostatnio zrobiliście kupę do łóżka? :D Ja miałem chyba 13 lat i akurat dopadła mnie jakaś grypa. Śpiąc w nocy przyśniło mi się, że bardzo chce mi się kupę i że jestem w jakichś krzakach. No i nachylam w tym śnie dupsko nad trawnikiem i cisne ile sił w odwłoku. Nagle budzę się i automatycznie, pod wpływem przerażenia, zaciskam poślady z mocą, która pozwoliłaby rozgnieść orzecha włoskiego :d Urwałem stolec na około 3/4 jego długości, a ten ułożył się wygodnie w piżamce.
Pamiętam jakie to było niemiłe uczucie podmywać się w wannie będąc wyrwanym ze snu i trzęsąc się z zimna, które odczuwałem z powodu gorączki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
@ajag: w wieku trzynastu lat srogo się #!$%@?łem po raz pierwszy w życiu, gdy nikogo nie było w domu następnego dnia umierałem na równie pierwszego kaca, nie mając doświadczenia w tych sprawach postanowiłem puścić bąka, wierząc że mi pomoże...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@uppss: czemu patologia? :D w normalnych warunkach wstałbym i poszedł do kibla, ale przez gorączkę miałem taki realistyczny sen, jakby zwidy. Naprawde wierzyłem że załatwiam się w krzakach.
  • Odpowiedz