Wpis z mikrobloga

@Theos: Nie mniej jednak od jakiegos czasu to oni ze soba rywalizuja, takze porownanie bardzo dobre. Zreszta zobaczysz w przyszlym sezonie, jak kibice sie beda zachowywac na meczach.

@ostr: tak ok.
  • Odpowiedz
@tusiatko: Ale Götze chyba pochodzi z Bawarii i nigdy specjalnie się z BVB nie utożsamiał? No ale transparent nie może dziwić, i pokazuje że takie same reakcje kibiców są na całym świecie a nie tylko w tej strasznej Polsce
  • Odpowiedz
@tusiatko: bo 90% kibiców to idioci, cóż poradzić? Ta rywalizacja może być krótkotrwała - klub nie potrafi przeskoczyć pieniężnego poziomu, a wizjoner Klopp zapewne odejdzie.
  • Odpowiedz
@Theos: Nie mowilabym takich rzeczy w momencie, kiedy Borussia po latach odzywa. Poza tym z niczego potrafili "zrobic" druzyne na miare finaly CL, a bayern tylko kupuje i kupuje i niby dochodzi do finalow itd, ale nie wygrywa. Nie zdziwie sie jak i w tym roku nie wygraja.
  • Odpowiedz
@tusiatko: nawet jeśli nie, to tym lepiej dla Goetzego. Będzie miał od razu LM na koncie. Czy ja coś kwestionuje - Klopp to geniusz. Problem w tym, że BVB może nie przeskoczyć płacowego poziomu, a Jurgen może odejść. Perspektywiczność zostaje zachwiana. A bez przeskoczenia poziomu płacowego BVB nigdy nie będzie klubem docelowym.

Bayern to teraz może zaliczyć najlepszy sezon w historii futbolu, jeśli wygra finał Ligi Mistrzów i Pucharu Niemiec
  • Odpowiedz
  • 0
@worldmaster: nie wiem, ale moze lepiej zeby nie gral. nie wiadomo czy bedzie profesjonalny i bedzie gral normalnie dla swojej jeszcze druzyny, czy moze czuje juz jakas wiez z nowym klubem. a dadza sobie bez niego rade.
  • Odpowiedz
@Theos: Bez urazy dla nikogo, ale tylko się męczysz. Rzucasz argumentami na prawo i lewo a w zamian dostajesz tylko "tak się nie robi i już". To nie będzie jedna z tych szokujących, a zarazem budujących dyskusji o piłce nożnej z kobietą. Jeszcze nie tutaj, jeszcze nie teraz
  • Odpowiedz
  • 1
@parachutes: spadaj. nie lubie bayernu i nie lubie takiego czegos, jakby odszedl do innej druzyny, albo do innej ligi, to spoko. i nie gadaj mi tutaj o komunizmie. poza tym nie odzywasz sie do mnie od 6 tygodni, wymowa to majowka, a wczesniej dupowka, takze nie mozesz sobie ze mna teraz zartowac.
  • Odpowiedz