Wpis z mikrobloga

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem #tablet z #windows 16gb. Wszystko było w porządku, do czasu ostatniej aktualizacji. Po aktualizacji zostało mi na dysku.. No właśnie. Od czasu zakupu miejsce na dysku mi się notorycznie zmniejszało, mimo że zainstalowałem tylko flux, Office i chrome. Na samym początku, po instalacji Windowsa miałem nawet 5gb wolnego, całkiem ok, ale obecnie jest trochę.. słabo.. Zastanawiam się co dalej robić, nie aktualizować w ogóle? Może wrócić do początku po instalacji? W obecnej sytuacji i tak nie przełknie żadnej kolejnej. Zastanawia mnie też ogólna pojemność tego dysku. Niby 16gb,a wyświetla 10,6 z czego i tak większość to windows. Wiem ze dyski nigdy nie są idealnie wyrównane, ale przy tej wielkości i aż tyle?
Uprzedzając komentarze ze młodym kupić droższy z większą pamięcią, nie nie mogłem. Szukałem czegoś budżetowego, tylko do Office i neta i znalazłem. Liczę na pomoc, nie umoralnianie ;) pozdrawiam i dziękuję za każdy pomocny komentarz pod postem.
#windows8 #windows81 #tablety #oprogramowanie
FrankUnderwood - Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem #tablet z #windows 16gb....

źródło: comment_H5Ek815l6eJADq5Lqe7fwnG78aEfjbju.jpg

Pobierz
  • 4
@FrankUnderwood: uprzedzając komentarze dot. Zdjęcia. Umiem robić screeny, po prostu znacznie lepiej pisze mi się na telefonie niż tablecie, a przerzucanie tego byłoby zbyt problematyczne. Tak było łatwiej, a to co chciałem zawrzec, zawarłem ;)